Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem e így?

Elengedjem e így?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lányom,pénteken mennének táborozni,az osztállyal,betegeskedik,de ő kikötötte,hogy akar menni,jelenleg hőemelkedéssel küszköd,torokgyulladással.....

A másik,a gyomra nembirja a gyógyszereket,hány tőlük,igy kúpot szoktunk neki adni,vagy ha komoly,akkor injekció....

Ha elengem,visz kúpot,és ott lebukik a többiek előtt,hogy tudja megértetni a többiekkel,hogy miért is van ez? Emiatt sirt mais egy csomót.....


2011. dec. 13. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Máris jó uton halad, hogy kiépüljön benne egy kisebbségi komplexus, ezt egy "lebukás" biztos erösitené, de az is ha emiatt nem tudna táborba menni.

Ha semmien oldat, szirup, stb nem áll meg a gyomrában, megoldás lehet az izomba adott algopyrin injekció, ilyen koru cukros gyerekek már maguknak adják az inzulint. Orvosi ellenjavallat kb 100 lenne, de szerintem többet számit, hogy ne egy kis önbizalomhiányos idegcsomó legyen egész életében.

2011. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
O inkabb nemmene akkor,ha injekcio kene....
2011. dec. 13. 22:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megy is betegen, akkor sem kell a többieknek tudnia róla, hogy a lányod kúpot használ. Gondolom nem más előtt dugja a fenekébe.
2011. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
O attol fel,hogy meglatjak nala valahogy......
2011. dec. 14. 08:13
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Saját magát minősíti az, aki azért gúnyolja a lányod, mert kúpot használ. Az ilyennek elég primitív a gondolkodása. Ne foglalkozzon az ilyenekkel!!!
2011. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért látná meg bárki is? Gondolom nem a táska legtetejére,kabátzsebébe tenné a kúpot.
2011. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Iskolaorvos meggyalazta,azota fel...
2011. dec. 15. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit csinált az iskolaorvos? Hogy gyalázta meg?
2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyi a lényeg,hogy az osztály előtt eljárt a szája... ezügybe még tavaj félévkor... orvosi vizsgálat előtt...
2011. dec. 15. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem engedd el.

és mond neki,hogy a kúp kis helyen is elfér,nem fog látszódni.(ha én el tudtam rejteni egy egész doboz betétet...),ne parázzon ez miatt.

2011. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!