Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom januárba lesz 18 éves...

Lányom januárba lesz 18 éves elengedjem?

Figyelt kérdés
szeretné ha hétköznap is aludhatna a barátjánál nem csak hétvégén. ( a barátja is szokott itt aludni, mikor hogy ) és szilveszterre szeretne elmenni a barátjával az egyik ismerősükhöz házibuliba. Szülők nem leszne otthon.
2011. dec. 11. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátja is szokott nálatok aludni, akkor ez nem is kérdés. Előtte kellett volna feltenni.
2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Az ott alvás ok, a házibuli meggondolandó. Kérdés,kik lesznek ott,mennyit isznak stb.
2011. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd! Épp itt már az ideje! Nálam a nagy szigorral csak azt az örökös hazudozást érték el a szüleim meg a telefon le némítást és azt hogy 18 évesen szinte el menekültem otthonról.Arról nem is beszélve,hogy mennyi barátot elveszítettem ez miatt a szigor miatt mert egy idő után már senki nem hívott sehova mert tudták,hogy úgy sem engednek el! Szóval szerintem közel 18 évesen nyugodtan engedd el!!
2011. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Miért ne engednéd el? Tudod kivel van, tudod hol van, innentől nem kérdés. Annyi, hogy azért a barátja tel.számát is elkérném, bármi esetre is és persze a pontos címet.

De ha nagyon aggódsz, a szülőkkel is beszélhetsz.


Engedd el, lássa hogy bízol benne és érezze, hogy őszinte lehet veled....ne kényszerüljön rá -ha most nem engeded el-hogy legközelebb majd azt hazudja, hogy csak a barátnőjénél alszik...

2011. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
gyakrabban alszik ő a barátjánál mind ő itt. A barátja akkor alszik itt mikor már végképp nemengedem őt el. Házibulin biztos hogy fognak inni. Ismerem ennyire a lányom. Ezért nemtudom mit tegyek
2011. dec. 11. 21:46
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

naná, hogy engedd el - lassan 18 éves, felnőtt nő

és ha isznak, akkor mi van? nem 13 éves csitri már és nem is minden hétvégén issza hányásig magát, hanem egyszer egy évben buliznak egy rendeset :)

mondom én, aki sose iszik :)

30/N

2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Persze, hogy isznak! Buliznak!

Mikor tegye, ha nem most? Majd amikor családja lesz,a kkor vágyjon el, mert fiatalkorában nem tehette meg?


Én is ittam buliban és a legtöbben! Most kiegyensúlyozott boldog anyuka vagyok én is! És milyen jó is visszaemlékezni a régi dolgokra, hajjj..mmmm :)))


Én mindig azt mondom: Nem az a lényeg, hogy iszik-e, hanem hogy hogyan viselkedik!!

2011. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem tarthatod burokban! Fognak inni, igen. Legalább a barátja talán vigyáz rá. Vagy szerinted egész életében nem fog inni, ne adj Isten berúgni, mert Te azt mondtad?

Nem gyerek már, ezzel a túlzott szigorral csak rontasz a dolgokon.

2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mindjárt 18, nem értem a kérdést. Házibuli is, ott alvás is simán. Nem lehet bezárni és mindentől megóvni a gyereked, még ha azt is szeretnéd, mert akkor amint 'kiszabadul', bepótol mindent, és abból sokkal nagyobb bajok lehetnek, mint egy egyszeri macskajaj. Én 16éves koromtól jártam bulizni, ittunk eleget, volt 1-2komoly berúgásom, néha kavartam ismeretlen pasikkal, de tanultam a hülyeségeimből, benőtt a fejem lágya, de kipróbáltam a határaim és tudok velük bánni.
2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is elengedném szilveszterezni. Pont amit írtak, h nehogy utána hazudozni kezdjen. Inni? Ki ne inna ennyi idősen?! Csak beszéld meg vele, h azért ésszel csinálja, elég idős már hozzá. De egyébként te ismered a lányod, te tudod, h mennyire csinálna hülyeséget.

Az ottalvást én viszont hétköznap nem engedném. Gondom, h még tanuló, ami ugye minden hétköznap iskolával jár. Nekem azt nem tudná bemesélni egy 17-18éves, még a saját gyerekem se, h csak úgy kézenfogva akarnak együtt aludni. És nem a szex ellen van kifogásom, hisz azon már tuti átestek ha rendszeresen alszanak együtt, hanem, h délután tanulni kellene, este aludni, reggel korán kelni. Pénteken, szombaton semmi kivetni valót nem látok benne, viszont a hétköznapok azok még ne a családalapításról szóljanak már ennyi idősen.

2011. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!