Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális, ha 13 évesen nem...

Az normális, ha 13 évesen nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Sokan beszólagatnak emiatt, de engem egyszerűen idegesít a smink.
2011. dec. 19. 20:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem most várod a dicséreteket, meg is kaptad:) Ha neked úgy jó, ne sminkelj, de ne nézd le azokat, akik így érzik jól magukat.

14L

2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igazad van, 13 évesen szükségtelen! És ezt én mondom úgy, hogy szerelmese vagyok a kozmetikumoknak, a gyönyörű színeknek, stb... Ha van valamennyi ráfordítható összegem, abból rögvest valami sminket veszek, de aranyszabály: jó minőségűt, különben nem sok értelme van, vagy káros anyagok lehetnek benne. De hogy a lényeg is jöjjön végre (:D): én még ezek ellenére sem sminkelek rendszeresen, sőt. Érzékeny a bőröm, és tudom, hogy ezzel árthatok is neki. 13 évesen eszembe se jutott az ilyesmi. A te khm. érdekes "barátnőid" pedig csak leterhelik az arcukat, több lesz (az ilyenkor amúgy is sok)pattanás, és elrejtik a most olyan szép kis bőrüket. Hülyeség. Ők az egoisták! Állj ki magadért! Szurkolok!

19L

2011. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

Hát...azok a ribancok, akik 13 évesen 5 kiló sminket tesznek fel (alapozó, szemceruza, szemhéjfesték, szempillaspírál, púder, pirosító, szájfény, rúzs)....

Talán próbálkozz a szájfénnyel, az szolíd..

2011. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
67%

Komolyan téged hívnak ribancnak amiért velük ellentétben nincs 5 kiló smink az arcodon? És miért lennél egoista? Tiszta szánalmasak, komolyan. Én se sminkelek, egyszer kétszer használtam szempillaspirált meg szájfényt, de kb. negyed óra múlva mentem is lemosni annyira irritált.

Ha így érzik jól magukat az egy dolog, de emiatt nem kell másokat b@sztatni. Így látatlanban megmondom neked, hogy ők azok a tipikus valódi ribancok, akik 13 évesen 5 kiló sminkkel az arcukon mászkálnak, kéthetente váltogatják a pasijukat, bagóznak stb. Ne akarj nekik megfelelni, azt csak te szívod meg.

2011. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
A r*banc tudtommal az, aki pénzért b*szik, nem az, aki sminkel/nem sminkel. A kérdező meg szerintem is csak dicséreteket várt. Ne sminkelj, nem kötelező, de ne nézd le azokat, akik szoktak, mert nem hinném, hogy én attól az alapozótól, szemceruzától és spiráltól r*banc lennék. És még mielőtt valamelyik okos azzal jön, hogy ronda lesz a bőröm, elárulom, hogy mindennap tisztítom az arcom, és esténként lemosom a sminket.
2011. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%

A prostituált szexel pénzért. A R.banc az élvezetért, minél több férfival.

Kérdező! elmesélek valait.

Engem a tulajdon nővérem cseszegetett sminkeléssel.

Kevesen tudják, hogy a smink szárítja a bőrt.

A nővérem öt évvel idősebb nálam, de sokan az anyámnak nézték olyan szarkalábai vannak.

Ráadásul allergia alakult ki nála, és ha sminkkel, utánna napokig bedagad és vérvörös a szemkörnyéke.

21l

2011. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Csak féltékenyek rád, hogy te smink nélkül is szép vagy , ők meg csak egy kiló vakolattal ;)
2012. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nehogy már sminkeld magad tök fiatal vagy még . Öreg korodba nem lesz tőle szép a bőröd ! Én egy éve kezdtem :) a hajvasalással együtt minden nap de csak suliba és néha bűntudatom van hogy evvel rosszat teszek magamnak :S de csinosnak lenni jó :) ! Amúgy egy nő akkor szép ha smink nélkül is szép ! 16L
2012. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
utolsó te se sminkelj még és ne vasald a hajad mert tönkre teszed,nem beszélve arról hogy mindkettőtök esetében nem nőről van szó hanem lányról
2012. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!