Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most megyek nőiorvoshoz és...

Most megyek nőiorvoshoz és felajánlottam lányomnak hogy eljöhet ő is mivel van barátja. De ő cikinek érezte hogy felhoztam ezt neki. Sose beszéltem vele ilyen témákról.18éves a lányom Szerintetek hagyam a dolgot most már?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedbe már hagynám.
2011. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
gyakran alszanak egymásnál is és gondoltam elmenne ha felajánlom neki meg szerettem volna vele éreztetni hogy bármit elmondhat nekem és számíthat rám
2011. dec. 19. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:

már lehet rég túl van a nődokis első látogatáson.

Szerintem korábban kellett volna...

2011. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Már régen kellett volna intim dolgokról beszélni a lányoddal és nem megvárni, míg 18 éves lesz. Így már persze, hogy ciki neki.
2011. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki! nyugodtan beszélj vele ilyesmikről, és menjetek el együtt, mint két jó barátnő! nem késő soha közelebb kerülni!
2011. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is anyukám akkor vitt el, amikor barátom lett. Csak én már 19 voltam (10 évvel ezelőtt). Szerintem nem ciki, én örültem, hogy eljön velem, meg magamtól eszembe sem jutott volna. De lehet akkor még más világot éltünk ilyen téren....
2011. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha ciki, nyilván egy csomó mindent nem tud. Segíts neki, legalább vezesd be a nődoki intézményébe, s kérd meg, mondjon el ő mindent, mire kell járni milyen rendszerességgel, védekezés, nemi betegségek stb!
2011. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De biztos azért érzi cikinek, mert eddig nem beszéltetek róla. Szerintem ez így nagyon erőltetett, és nehezen fog feloldódni már, bárhogy igyekszel sajnos. Velem se beszélt ilyesmiről az anyukám, aztán amikor akart nagyon hülyén vette ki magát, hogy hirtelen miért akar bizalmaskodni. Ez azóta se változott. Gondolom megvan neki, akivel bizalmasan tud beszélni, most már hagyd.
2011. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, kedves tőled és ha hagyja, akkor mindenképp jó lenne, de megértem, hogy furcsa neki.
2011. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha régóta van barátja, persze, hogy ciki. Gondolom már mindent tud, amire szüksége van, és nem érti, miért MOST akarsz vele nőgyógyászhoz menni. Valsz már rég túl is van a dolgon, szóval szerintem azt érzi cikinek, hogy eléggé elkéstél a dologgal. 14-15évesen ez egy nagyon jó ötlet lenne, így már kicsit... felesleges.
2011. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!