Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek a 13-17 éves...

Miért ilyenek a 13-17 éves "nagymenő" fiúk?

Figyelt kérdés
Szóval én is a fent említett korosztályba tartozom. Nem akarok fiút, de: olyan szomorú látni, hogy az összes fiúnak, az a lány kell, aki csak jól néz ki, de buta mint a föld, illetve az olyanok még, akinél még én is szebb vagyok és szintén nem túl okosak. Nincs egóm, én az átlagos kategóriába tartozom. Mikor lesznek végre normálisak?
2011. dec. 22. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Szia kérdező!

Szerintem azért ilyenek mert a kispics@ csajok erre buknak, menőzni akarnak a haverjaik előtt. Több okot nem tudok, én sem értem az efféle viselkedést.

2011. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül :)
2011. dec. 22. 11:29
 3/15 anonim válasza:
100%
Nyilván neked is az ilyen "nagymenők" jönnek be, máskülönben észrevennéd, hogy azért van kivétel szép számmal. Nem kell általánosítani.
2011. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem inkább az aranyközép út :D
2011. dec. 22. 11:32
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

csak is azért hogy játsszák a nagymenőt..

pár évvel ezelőtt én is azt hittem hogy ez a menő de soha nem voltam ilyen:D

Most már azt is tudom hogy ez inkább szánalmas.19/F

2011. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
viszont az is érdekes h a legtöbb fiú sír: " Nincs egy normális lány se" erre összejön egy normálisnak nem nevezhetővel. De ez szokott fordítva is lenni.
2011. dec. 22. 11:37
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
íGY van sajnos. De egyébként nincs igazad. Ez a 11-17 éves korosztályra terjed!
2011. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sajnos már a 11 évesek se néznek mesét, ahelyett pattognak h mekkora nagy gyerekek. De a lányokra főként, bár a fiúk is. ://
2011. dec. 22. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért még normális fiúk-lányok csak senkinek sem nagyon kellenek... énsem pl. Na majd eljön az én időm is egyszer.


18f

2011. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

Értem miről beszélsz...Én fiú vagyok én mondhatni az átlag és a ''menő'' között foglalok helyet.Nekem is feltűnt már hogy sok kis kemény legény van a vidéken :DD Tehát magyarul 20kg vaságyastúl és pattog hogy szétveri a fejemet(190 cm és 85 kg vagyok :D )Én mindig azt mondom mivel nem szeretek kötekedni/verekedni(De ha muszáj akkor nem fogom vissza magam)hogy ha van mire verni a melled akkor állj elém :D

Ahogy írtad mindig a buta lányok vannak előtérben.Mivel a buta lányokat mivel buták könnyű befűzni mivel általában naivak is...A mi sulinkba is ez van...amelyik lány szép (és jó a feneke xD) az általában nem túl okos (de nem buták ! )ami abban mutatkozik meg hogy engem szekálnak hogy 4-5-ös tanuló vagyok -.-"(napi 10-15perc tanulás ...)

Egy kis egó sokat változtatna hidd el ;) Nem vagyok egy menő srác de egóm az van.Szóval most már a kérdésedre válaszolva fogalmam sincs.Én is keresem az olyan lányt aki azért nem egy bomba nő de legalább okos és értelmes és nem k*rváskodik fb mint pl:Lájk ha aludnál velem stb.meg üzibe mindenféle földi jót ír aztán élőbe olyan mint egy kiscica(szűzk*rváskodás)...Szóval ez egy hosszúra sikerült vélemény kinyilványítás volt mivel ebben a témában van tapasztalatom a korom ellenére.

14/F

2011. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!