Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányom házibuliba...

15 éves lányom házibuliba szeretne menni szilveszterkor ahol nemlesznek szülők és inni is fognak. SzerinteteK elengedjem?

Figyelt kérdés
Lányom felelőtlen. Apuka elengedte mivel a nővére is volt engedve már ennyi idősen ( meg is bántam). Mit tegyek? Apuka szerint igaságtalanság hogy nemakarom őt elengedni.
2011. dec. 24. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nővér is el volt engedve ennyi idősen, akkor illene a kicsit is elengedni. Szabjatok feltételeket, pl. óránként jelentkeznie kell telefonon, ha nem teszi, akkor odamentek, stb.
2011. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
igaz. ha nem akarod hogy később drogozzon akkor engedd el! ha a nővére mehetett ő meg nem mehet, lázadni és drogozni fog!
2011. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
te tetted fel az előző kérdést is? ne engedd el,mond meg az apjának,hogy nem megbízható és felelőtlen a kisebbik lány,max megsértődik a lányod,de később hálás lesz
2011. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát én biztosan nem engedném el! Inkább sértődjön meg Ő is és az apukája is, minthogy esetleg baja essen.
2011. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
férjemmel megbeszéltük hogy elengedjük. Férjem úgy gondolja hogy eléggé nagyon már a gyerekek és mi is elmehetnénk szórakozni egyet. Én szerettem volna ha mi megyünk érte legalább de férjem lebeszélt
2011. dec. 24. 14:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire felelőtlen? Nem lehet azt vele megbeszélni hogy jó most ihatsz egy kis valamit, de csak annyira hogy kicsit jó kedvetek legyen. Esetleg nem ismered azokat akikkel bulizni akar? Te tudod hogy a lányod mennyire megbízható, meg mennyire lehet ilyeneket megbeszélni vele.


(amit meg Beautiful Girl írt, hát nem is tudom sírjak-e vagy nevessek, akkora ökörség.)

2011. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát nincs az neki mondva hogy nemihat. Mindig azt mondjuk hogy ne legyen részeg, tudja hogy hol a határ. De sajnos nem olyan mind a nővére volt és nemtartja be
2011. dec. 24. 20:56
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Kedves anyuka, mivel már másodszorra írod ki ezt, nyilvánvaló a döntésed, te nem bízol meg a lányodban, hogy tudja merre hány méter, apuka meg túl jóhiszemű. 17-18 évesen házibulijába nem való 15 éves kislány. Oldjátok meg családon belül.
2011. dec. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
nem értem miért engeded el,de a te döntésed,de jobb ha tudod,hogy egy 15 éves kislány nem való házibuliba,és nem való neki az éjszakázás,még szilveszterkor sem,nem bízol a lányodban tudod,hogy felelőtlen,de inkább engedsz a hisztijének és az apuka véleményének,majd ne csodálkozz ha a gyereked hulla részegen fog hazamenni ha egyátalán hazamegy,de te vagy az anyja,tudnod kéne milyen a gyereked,és már a másik kérdésben is elmondtad,hogy felelőtlen,és nem bízol benne akkor meg????
2011. dec. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
le kell vele ülni és megszabni a határokat! vagy ahogy a nővérével megbeszéltétek!
2011. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!