Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányom házibuliba...

15 éves lányom házibuliba szeretne menni szilveszterkor ahol nemlesznek szülők és inni is fognak. SzerinteteK elengedjem?

Figyelt kérdés
Lányom felelőtlen. Apuka elengedte mivel a nővére is volt engedve már ennyi idősen ( meg is bántam). Mit tegyek? Apuka szerint igaságtalanság hogy nemakarom őt elengedni.
2011. dec. 24. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem való 15 éves lány házibuliba? Szerintem meg pont, hogy odavaló, nempedig a szórakozóhelyekre. Inni viszont nem feltétlen kell ennyi idősen, meg is lep, hogy a kedves anyuka honnan tudja előre, hogy inni fognak. Egy pohárka pezsgő éjfélkor még elmegy, de gondolom itt nem erről van szó.
2011. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
olyan házibuliba ahol nincsenek szülök,nincs felnőtt felügyelet,és 17-18 évesek vannak és piálnak oda nem való,barátnőkkel úgy hogy a szülők is otthon vannak fél pohár pezsgőnél több pia nincs oda való egy 15 éves gyerek
2011. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy 17-18 évesek is lesznek?
2011. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már feltette a kérdező,és ott leírta
2011. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, ezt nem tudtam. Mindazonáltal így sem változik a véleményem, sőt ha idősebbek is vannak, az csak jobb.
2011. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el.

Mert később sokszor fogja a fejetekhez vágni, hogy : bezzeg a nővére..

Persze, üljetek le és beszélj meg vele mindent. :)

2011. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
15 évesen már sok-sok lány jár kemény éjszakai bulikba berúgni, de gondolom a te lányod nem ilyen. Ha a helyedben lennék, csak akkor engedném el, ha tudnám, milyen társaságba megy. Hiszen csak a társaságtól függ, hogy beleviszik-e a rosszba, esetleg leitatják és megdugják, de az is lehet, hogy vigyáznak majd rá a többiek, nehogy hülyeséget csináljon.
2011. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!