Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem örökre egy felelőtlen kamasz gyerek maradok?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Rendszeresen veszekszünk édesanyámmal hogy nem tanulok semmit, az iskolai teljesítményem borzalmas. Mindig ecsetelgeti hogy így nem viszem semmire meg akkor elpazaroltam négy évet(mert ugye nyakamon az érettségi) és ez bánt is belülről, de mikor ott vagyok hogy tanulni kéne, akkor mindig az a vége hogy rám jön ez a "magasról leszaromság". Képtelen vagyok megkomolyodni és felfogni a helyzet súlyát. Mit csináljak???
2011. dec. 28. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

szivesen bemutatnalak az egyik ismerosomnek, aki ilyen volt, most 35 eves, meg a szuleivel lakik, akik semmibe veszik, en vagyok az egyetlen baratja, velem is allandoan ordibal, mert rugdosom, hogy csinaljon valamit (nem hulyegyerek, az zavar, hogy sok dologban jobb lenne nalam, ha venne a faradsagot..)

nem kell megkomolyodnod (en se vagyok az, pedig lassan 2 gyerekes anyuka leszek :)), csak tuzz ki egy celt az eletben, es legyen ami elore visz. legyen valamid. nehez megfogalmazni, de remelem erted.

2011. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj kérdező. Gondolj arra, valakinek söprögetnie is kell az utcán meg vécét pucolni. Mert papír és/vagy szakma nélkül bizony egy félig normális helyre sem fogsz kelleni egy ginmáziumi végzettséggel (már ha leteszed). Hajrá.
2011. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12:14-es: lehet, hogy kémikus, fizikus, biológus akár orvos lehetne belőle....


Kedves kérdező: sajnos ott van a lehetne...

2011. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Űrhajós is lehetne belőle, de álmodozással még senki nem vitte semmire...
2011. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!