Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 2 gyerekem van 14 hónapos meg...

2 gyerekem van 14 hónapos meg 9éves sajnos a nagy fiam kis kamasz lett és nem birok vele probálkózík mindenbe de én sajnos olyan hamar ideges leszek és kiabálok vele szegény gyerek meg ki van borulva hogy állandóan kiabálok hogyan nyugtasam magam?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát én leülnék és beszélnék a kiskamasszal, hogy marhára zavar az, hogy állandóan kiabálási kényszered van ha valamit szól és tudod, hogy nem helyes vele ordítanod, de ahoz ő is kell. Mert nem akarod, hogy 6 év múlva te legyél a legnagyobb ellenség az életében szóval segítsen egy kicsit és moderálja magát, fogja vissza a stílust amit nyom és te is megígéred, befogod a szádat vagyis ha nincs miért, nem fogsz ordítani.
2009. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kiskamaszkor ezzel jár!Próbálgatják a határaikat h meddig nyúlik!Nagyon nehéz de ne tedd h kiabálsz vele akármennyier idegesítő is!Ülj le mellé nézz a szemébe és próbáld rávenni h mondja el h miért ilyen agresszív a viselkedése.De az is lehet h csak féltékeny a tesóra akkor ezt kell neki elmagyarázni h te még attól h van a teó őt ugyanúgy szereted.De ahhoz h ezt elhiggye igenis neked kell egy kicsit több időt fordítani rá és csak rá.Próbáld meg h csak vele legyél a tesó nélkük napi fél-1 órát ami csak a kettőtöké és akkor csak rá figyelsz.Lehet h ez segít abban h ő is megnyíljon és elmondja h miért ilyen.Sok sok türelem és szeretet és meg lesz az eredmény.Sok sikert!
2009. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van. 9 6 és 3 évesek.A 9 éves fiammal rendszeresen beszélgetek minden dologról és biztosítom arról,hogy őt is ugyan úgy szeretem mint a kicsiket,mert neki is vannak ilyen kitörései.Mikor alszik a kicsikéd ültesd le és beszélgess vele.Tegyél úgy mintha igazi felnőtt lenne.Időbe tellik de sikeres lesz.
2009. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagy törés ennyi idősen, hogy anyuci egyszem gyerekéből, másodrangú lett (holott nem, de ettől még ő soxor úgy érzi, és méricskél). Gondolom otthon vagy a kicsivel, nulla szórakozás, nulla kikapcsolódás, egész nap ülsz a négy fal között, persze hogy stresszel. beszélj a gyerekkel, mond el neki, hogy mennyi bajod van, hogy elszomorít amit ő csinál, meg mostanában nagyon ideges vagy, de ha kiabálsz is vele, és ugyan van neki tesója is, de ettől te még nagyon szereted
2009. máj. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!