Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem lesz ilyen szilvesz...

Csak nekem lesz ilyen szilveszterem?

Figyelt kérdés

Itthon fogom tölteni a szüleimmel. Szerintem tv-zni, gépezni meg olvasni fogok.

Csak nekem lesz ilyen unalmas? Barátnőim bulikba töltik. Én meg oda nem szeretnék menni.

15/l


2011. dec. 30. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Szia!én is a szüleimmel fogom tölteni a szilvesztert mivel a volt osztályomból a lányok mind szétszóródtak mindenki másfele megy a mostani osztályommal pedig lemaradtunk a jelentkezésről egy buliba ugyh mindenki odahaza fog ünnepelni...ugy h rajtad meg rajtam kivül még 23 a szüleikkel újéveznek..:D:D am én sem vagyok annyira bulizós fajta..:) 15L
2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

mintha engem írtál volna le:D

én is itthon leszek anyával

valószínűleg gépezni/filmet nézni fogok(már ki is vannak választva a filmek:P)

én az én "barátnőim"(nem igazán barátnőim csak jóba vagyok velük de ők ilyen plázacicák én meg nagyon nem vagyok olyan)valószínűleg seggrészegek lesznek és ki lesz írva facebook-ra

14L

2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

ha nem akarsz buliba menni akkor mégis mit szeretnél csinálni? vagy azt várod, hogy ők is ott üljenek veled?


Biztos, hogy mások is fognak otthon ülni

2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
én is otthon,unalmasan fogok szilveszterzni,tanulok a vizsgáimra,lehúzok valami koncertet,és azt fogom nézni
2011. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

18: 45 - Nem várom el, hogy ők is otthon üljenek de jó lett volna egy olyan "buli", hogy összeülünk valakinél beszélgetünk, hülyéskedünk, filmet nézünk stb.

És nem olyat, hogy minden csak az ivásról szól,hogy ki tudja hamarabb leinni magát a sárga földig.. Nem hiszem, hogy 14-15 évesen ezt kéne.. na mindegy.


Akkor ahogy elnézem másnak is ilyen "otthonülős" szilvesztere lesz.

2011. dec. 30. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
azért mert valaki elmegy bulizni még közel sem biztos, hogy részegre fogja magát leinni
2011. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk közel biztos,hogy részegre fogják inni magukat.. na mindegy.

Én is itthon leszek a szüleimmel és teljesen jól fogom magam érezni!!:D

15l

2011. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Én is itthon fogom tölteni nyugi :)

Anyunak segítek majd főzni (a sütés most elmarad),apu tévézni fog,majd később mi is csatlakozunk hozzá,kb. ennyi lesz :)

Boldog Új Évet Mindenkinek!

2011. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Ahogyan te fogalmaztad, nekem is 'unalmas' szilveszterem lesz, de mégse.

Itthon leszek, ill. talán apum haverjaival is (de ez nem biztos), ettől függetlenül próbálom jól érezni magam. Gondolom majd valami szilveszteri műsort nézünk és röhögünk. Ha unalmas lenne, akkor pedig átgondolom az elmúlt egy évemet és megnézem, mi az, amit másképp kéne csinálni.


Kb. minden haverom, barátom valami hatalmas buliba lesz, házibulit konkrétan egy barátom sem csinál, mindenki discoba meg egyéb szórakozóhelyekre megy, az meg nem az én világom.

Én házibulis szilveszterre vágynék, ahol szól a zene, lehet táncolni, van valami társasjáték vagy valam, karaoke, apró falatok (mini szendvics, pogácsa, pizza vagy hasonló), üdítők és egy kis ital. Szóval baráti, laza hangulatú 'bulira' vágynék, de ehhez kellenének olyan barátok, akik partnerek ebben, meg hely, ahol megvalósítjuk.. :D

16/L

2011. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

15 éves lányom a Balatonhoz megy a barátaival bulizni.

viszont : van egy barátnője , Ő utál bulizni , táncolni sem szeret .. ő itt alszik nálunk :-)

Van még 3 kisgyerekem úgyhogy elbabázik velük, utána filmet nézünk mi is meg a párom.

35. N

2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!