Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok....

Lehet, hogy terhes vagyok. Így milyen lesz a szilveszterem?

Figyelt kérdés
A barátommal és az ő legjobb barátjával leszek szilveszterkor. Lehet, hogy terhes vagyok, már majdnem 2 hete késik. Általában 5 napot szokott késni, vagy semennyit. Nemsokára csinálok tesztet, de addig is az a kérdésem, hogy ha szilveszterkor iszok (nem rúgok be mint állat), árthat a babának? Ha terhes vagyok akkor ugye úgy mondják h kb. 5-6 hetes. (szilveszterkor már inkább 6)
2010. dec. 27. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy???

Ne igyál ha terhes vagy! Az alkohol a legkisebb dolog amiről le kell mondanod a baba érdekében, hidd el.

2010. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha holnap tesztelnél és akkor kiderülne hogy ihatnál e vagy nem?
2010. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad inni, ha valaki babát vár. Mondd el a többieknek is, megértőek lesznek veled. Boldog babavárást:)
2010. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
üdv a klubban :o), most már lehet, hogy jó időre lőttek a buliknak, de lesz helyette egy tündérkéd. Ha tényleg várandós vagy inkább ne igyál, bár tudom, hogy így "kicsit" más lesz a bulizás.
2010. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Péntekig még van 4 nap,miért nem csinálsz egy tesztet,és akkor eldől a kérdés.Kérdésedre a válasz:ha két hete késik,plusz még péntekig is tellik az idő,akkor ha terhes vagy,már vagy abban a szakaszban,hogy nagyon is árt neki az alkohol.Az első 4-5 hétben még nem,de te azon már most túl vagy,ha igaz.
2010. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne igyál:D Vagy alkoholmentes dolgokat, már sör, és pezsgő is van ilyen és egész jó:D Bár bevallom, én a fantáért tudnék ölni per pillanat:D És egyáltalán nem bánom, hogy nem ihatok, legalább nem fog fájni a fejem elsején:D;)


14+3 hkm

2010. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki ezt a kérdést?
2016. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!