Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok ilyen? Megváltozo...

Miért vagyok ilyen? Megváltozom valaha? :D:D :/

Figyelt kérdés
Nincs kedvem a barátnőimmel menni bulikba,sétálni néha néha elmegyek velük pizzázni de nincs kedvem egyáltalán...itthon tv-zem gépezem olvasok stb...Ha már elhivnak valamerre mindig elfog valami rossz érzés nem érzem velük jól magam, mindig ugyanazt csinálják fényképezkednek...nekem ez unalmas...Anyu szerint kellene a saját korosztályommal is lenne,hivjam meg őket v mennyek hozzájuk,mindent rám eröltet amihez nekem nincs kedvem...15L
2011. dec. 30. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,mintha csak magamat olvastam volna.:O

Detto ugyan így vagyok..és én azt érzem,hogy mennek kéne,de egyszerűen már semmi kedvem menni, fényképezkedni,hallgatni a h¨lyeségeiket meg ahogy játszák magukat egymás előtt..áá

16l

2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*15l
2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is pont igy érzek kéne menni mert tényleg jó ha néha beszélgetni hülyéskedni, d az a sok baromság meg minden...
2011. dec. 30. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyformának lenni, te ilyen típus vagy, ne hallgass anyukádra,ha nincs kedved ne menj, nem veszítesz semmit. Én is ilyen voltam mint te, anyám küldött és végül elmentem után nem volt megállás. Olyan lettem mint akikkel nem akartam menni. Nehéz volt kiválni már eltelt több mint 20 év, azóta is ők a barátnőim, de már megváltoztunk. Ha újra kezdeném nem hallgatnék senkire csak magamra.
2011. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem időnként szószerint azért cs*szegtet apám, mert sokat vagyok itthon. Én is ilyen vagyok. Jó érzés lenne elmenni baráti társasággal pizzázni, vagy hétvégén egy kis klubba, ahol szól a zene, lehet beszélgetni. De a legtöbb korombeli ismerősöm discoba megy, az végképp nem az én világom. Aki meg nem discoba megy, az valamelyik más szórakozóhelyen issza le magát a sárga földig. Ez sem az én világom. Tudom jól, hogy discoban és/vagy full részeg emberek között rosszul érezném magam (volt pár kísérletem, hogy eljárok ide-oda, de nem volt jó), úgyhogy inkább itthon maradok.

Filmet nézek, olvasok, gondolkodok, tervezgetek, gépezek, zenét hallgatok.


Úgy érzem, hogy én nagyon jó társasági ember lennék, csak nem úgy, mint a legtöbb korombeli. Én nagyon szeretek értelmesen elbeszélgetni az emberekkel, persze szeretek viccelődni, szórakozni én is, de nekem hiányzik a normális beszélgetés.

Nem foglalkozom azzal, hogy apum mit mond. Lehet, hogy itthon egyedül vagyok, de legalább jól érzem magam és ez nekem többet ér annál, minthogy társaságban legyek..

16/L

2011. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj! Legalább Te nem iszod le magad és normális maradsz.
2011. dec. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!