Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves vagyok és nemmegyek...

18 éves vagyok és nemmegyek szilveszterezni mert nemtudnák menni a barátommal. Anya minnyárt elkezdte hogy biztos nincs kivel mennem. Hiába mondtam neki hogy csak nincs kedvem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
ott kiabált hogy biztos összevesztem a barátnőimmel hiába mondom neki hogy csak simán nincs kedvem bulizni. ( nemtudja még hogy van barátom)
2011. dec. 31. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár ő tudja, hogy van barátja a lányának, de nagyon hasonló.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2011. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe amit az első linkelt!:)
2011. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen hasonló. De nekem rosszul eseik hogy így reagál. Szerintem nincs benne semmi hogy kihagyom ezt a bulit
2011. dec. 31. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Mondd meg neki, hogy semmi baj csak nincs kedved. (Bár gondolom ezt már próbáltad). Valahogy esetleg próbált bebizonyítani, hogy nincs igaza.
2011. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából a barátom nélkül nem volt nagy kedvem bulizni csak ezt mégse mondhatom neki. És nehiszi el mivel hogy eddig egy bulit se voltam hajlandó kihagyni és ilyen hirtelen szerinte nemváltozik az ember
2011. dec. 31. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne elmondani, hogy van barátod, elvégre 18 éves vagy:S
2011. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még szeretnék vele várni. Félek hogy tiltaná
2011. dec. 31. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez.. mondjuk tudja hogy van barátom, de ma nekem sem volt kedvem partyzni a barátom pedig egy kocka, csak a wow :D

Együttérzek:( Boldog Újévet:)

2011. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!