Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek ezek után szilveszter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek ezek után szilveszterezni a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom a haverjaival fog szilveszterezni, és meghívott engem is. Már egy hónapja. Erre ma reggel kérdezte, hogy biztos szeretnék-e vele szilveszterezni. Mondtam, hogy természetesen. És utána kinyögte, hogy igazából attól fél, hogy majd iszok egy keveset, aztán kiütöm magam, és egész éjjel rám vigyázhat, mert nem bírom a piát. Tény, hogy nem vagyok nagy ivó, de hát nem is fogok annyit inni, hogy baj legyen belőle. De szörnyen megsértett. Úgy csinál, mintha valami nyűg lennék neki csak ott. Vagy csak simán szeretne önfeledten bulizni, és ebbe én nem férek bele?
2009. dec. 13. 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne elgondolkodni,hogy ér-e annyit az a szilveszter...várd meg hátha szól valamit még szilveszter előtt,bocsánatot kér vagy ilyesmire gondolok
2009. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát igen, valószínű szeretne a barátaival lenni, és fél, hogy majd fogni fogod. Ebben az esetben nem kellett volna meghívnia, mert tényleg teljesen érthető, ha egy pár ilyen okok miatt külön tölti a szilvesztert, de akkor miért hívja meg a másikat?
2009. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi kettő éve pontosan ezért töltjük külön a szilvesztert, és mostis igy fog történni.
2009. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátod egy éretlen kis po:cs. 2 dolgot tehetsz: mást keresel vagy kivárod, míg felnő.
2009. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi most fogunk először együtt szilveszterezni, igaz haverok nélkül... És kicsit izgulok emiatt:$ Sosem volt még részem ilyenben a párommal...

Én azt mondom, hogy menj el vele, és mutasd meg, hogy "Igen, én vagyok a bombanő, és igenis tudok pia nélkül bulizni, és a barátom kellemesen fog bennem csalódni, és még irigykedni is fognak rá a haverjai miattam!" :) Hadd essen le az álla.

2009. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai fiatalok közt ez teljesen érthető. Főleg, lássuk be a fiúknak az elsők a haverok.-sajnos. De ez ellen nem tehetünk, és igen, ő csak akkor tud olyan önfeledten bulzini a haverokkal, ha azok nem b*szogatják hasonló mondatokkal hogy: jajj, fogd a drágát, el ne essen! v pl, na így meg hogy lesz numera?...sajnos a srácok sokszor ilyenek. Másrészt a csajok is tudnak önállóak lenni :D Harmadrészt pedig az újévi csók pótolhatatlan. :(

Remélem jól fogtok bulizni, együtt vagy külön. :D

2009. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinet menj el és mutasd meg neki hogy nem kell hogy vigyázon rád
2009. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Adnék én a pasimnak, ha numerázgatna...!!!!

Ugy bizony, menj el és mutasd meg, h nem vagy gáz, és piás sem!

2009. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szilveszterre már ne legyen a barátod!

Akinek csak nyűg vagy, az nem érdemel meg. Ennyi.

2009. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell vele összeveszni, de, hogy én a barátnőimmel szilvesztereznék az biztos.
2009. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!