Ez most szerelem?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, hogy bemesélem magamnak, hogy szeretem a srácot. De amikor meglátom akkor görcsbe rándul a gyomrom. Egy apró kis gesztustól, amit felém intéz, már a fellegekben járok. Most komolyan csak bebeszélem magamnak, vagy csak a barátnőm nem hisz bennem?
2012. jan. 3. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond ki magadban. Tetszik? Ha igen (határozottan) akkor nem beszéled be magadnak ha bizonytalan vagy akkor felejtsd el. ;)
2012. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik nap halál szerelmes vagyok belé, másik nap meg utálom (de akkor is érzem, hogy szeretem...).
2012. jan. 3. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem az :)

De ha nem is, akkor nagyon kedveled. Ismerős érzés. Ő hogy viszonyul hozzád?

2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy szerelmes csupán tetszik,vonzódsz hozzá,nagyon kedveled,főleg ha nem is beszéltek akkor nem lehetsz szerelmes,max egy kis fellángolás
2012. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben, és azt gondoltam ez a szerelem. Új osztálytárs volt, nem is tudom miért tetszett meg. A haja kicsit hosszú (olyasmi mint a Jusin Bieber-é), a nyakán van egy nagy heg meg nem az a tipikus számomra jópasi. Mégis van benne valami, ami vonzott. Van egy kiugárzása, nem találkoztam még ehhez fogható kisugárzással.

Na mindegy, szóval az első perctől kezdve szimpatikus volt nekem, laza, humoros, vonzó srác. Nagyon boldog voltam.

Nem lett folytatása a történetnek, viszont utólag visszagondolva rájöttem, hogy ez nem szerelem volt...Csak erős vonzalom és fellángolás.

16/L

2012. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ő sajnos nem így érez... :/

Viszont az az új osztálytárs az csak első látásra megtetszett, szimpatikus volt biztos. De én ismerem őt... Elég jól.

2012. jan. 3. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, megtetszett első látásra, mert volt egy nagyon jó kisugárzása, amivel levett a lábamról. És aztán napról napra, hónapról hónapra egyre jobban megismertem. Egy laza, humoros srác, de lehet vele beszélgetni normálisan is és az a kisugárzás. Még a legpocsékabb napomat is fel tudta dobni pusztán azzal, hogy rám nézett és rám mosolygott. :)

Szóval megismertem és úgy éreztem, hogy minden szempontból jó lenne.. Végül nem lett semmi, mert két másik csajjal is flörtölt. Az egyik végül a parkolópályán végezte, a másikkal összejött.Miközben együtt volt a csajjal még az exét szerette és vágyott rá. Azóta megint ás barátnője van.. Szóval jó hogy így alakult, nem szeretnék ilyen szerelmi kavalkád részese lenni..

2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan, hogy a srác járt egy csajjal és utáltam a kiscsajt és próbáltam neki mondani h milyen izé ez a kiscsaj. És amikor legutójára találkoztunk (amikor még jártak) rá másnapra láttam, hogy a kiscsaj nincs kapcsolatban fb-n. És kiderült h azért szakított vele, mert rájött h tényleg olyan a csaj, mit amilyennek mondtam. Nemtom h tőlem vagy magától jött e rá de akkor is érdekes...
2012. jan. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!