Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelem. Kapcsolat. Mit tegyek?

Szerelem. Kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve összejöttem egy fiúval, egy évig nagy szerelem, aztán szétmentünk. Telt az idő és beleszerettem egy fiúba. Halálosan szerelmes voltam belé( még az előző barátomat se szerettem annyira, pedig azt hittem hogy szerelem volt). De neki volt barátnője, egy ideig a találkozgattunk majd nagy nehezen elhagytam mert nem volt hajlandó választani. Azóta több olyan fiú is volt aki komoly kapcsolatot akart velem, de félek bármibe is belekezdeni. Nem merek lépni, és így megrekedtem egy helyen mert attól félek, hogy megint csak a csalódás lenne. Szerintetek mit tegyek ?:(
2011. szept. 7. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad mit kell tenned .Nem várni,hogy hátha csoda történik és mégis Te kellesz neki,hanem ismerkedni és kapcsolatot teremteni.De ha így indulsz neki,ilyen negatívan,akkor az is lesz a vége,mert Te a fehérlovas királyfit várod.
2011. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csalódni muszály sajnos mert egy lépéssel közerebb kerülsz a nagy szerelmedhez a csalódsokokkal!
2011. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
csinálj szilvásbuktát, mert szeretem.
2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!