Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Reménytelen ez a szerelem?

Reménytelen ez a szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy 13 éves lány vagyok, és az lenne a problémám, hogy már 1,5 éve egyre jobban szeretek egy fiút az osztályból. Viszont nem szoktam vele beszélgetni, mert én nagyon "gyáva" (inkább félős) vagyok, és berezelnék. Van, hogy este csak úgy elkezdek sírni az ágyamban. A barátnőim pedig kérdezgetik, hogy "Baj van?" , "Mi a baj?" én meg csak azt mondom, "Nincs.", "Semmi.". Kérlek, segítsetek! Mit tegyek? Ez reménytelen?
2011. máj. 3. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé reménytelen ha meg se próbálod. Ha megpróbálod mi lesz? Maximum elhajt és mi lesz? Meg sem érdemel akkor, és elmondhatod, hogy te megpróbáltad.
2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit próbálj meg felé nyitvni ,de csak barátként.

Biztos van valami közös téma,főleg,hogy egy osztályba jártok biztos van valami pletyka vagy valami amivel indíthatsz,nem kell egyből lesmárolnod ahogy odalépsz hozzá,SŐT..

Elöszőr csak ismerkedni-barátkozni aztán jön minden magától,lehet,hogy ha egy kicsit megnyílnál akkor már ő is nyitotabb lenne feléd,nem reménytelen ez a dolog.. :D

2011. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2011. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11,5 éves korod óta szereted vagy mi..azé az szép, és eddig nem tettél semmit. :|

Elég durva. Osztálytársad csak tudsz vele vmiről beszélgetni, ha meg élőbe nem mersz előtte megnyilni akkor msn vagy vmi hasonló. Nekem egyik osztálytársam csak 3 éve van velünk de ugyigazán 2 éve ismerem és akkor is csak azért mert fel vett msnre azt ott bezséltünk tavaly meg már majdnem jártunk, csak elbasztam egy éve szerelmes vagyok belé és kölcsönös de nincs semmi, és most nézhetsz felőlem hülyének h "persze kölcsönös akkor mér nincs semmi". Na akkor elmondanám h mostanába minden hétvégén átjön, csokit kapok tőle, egymás kezét fogjuk és vasárnap összehoztunk egy csókot is. És még sincs semmi kapcsolat köztünk..

14/L

2011. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nézlek hülyének :)

Igen, az a baj, hogy nagyon félős vagyok...és hogy egyre jobban... :( Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. jún. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!