Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valamiért nem megy nekem a...

Valamiért nem megy nekem a fiúkkal a beszélgetés, társalgás mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

a barátnőim mind olyan jól eltudnak nagyon sok ideig beszélgetni a fiúkkal.. szinte bármelyikkel.. és én meg alig bírok pár szót kinyögni vagy leírni nekik.. :/

nem tudom miért van ez.. de ha előre félek hogy így sose találok pasit magamnak.. mivel nem igazán tudok mit beszélni velük.. a fiúk nem tudom mit szoktak beszélni a csajokkal, de mondjuk az osztálytársaimmal szinte bármelyik fiúval simán elbeszélgetek.. de mással meg pár szót épp.. :S

nem tudom mit tegyek ez ellen.. valaki segítsen nekem :|



2012. jan. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális, ha visszahúzódóbb típus vagy és/vagy félsz a kudarctól.

Szerintem próbálj kérdezni pár olyan dolgot, amivel esetleg többet tud ő beszélni, mint te.

Talán, ha egy kicsit ismerkedtek már könnyebb lesz.. ;)

2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Nem kell félni, senki sem harapja le a fejedet. :)

Aztán, ha lesz pár pozitív élményed ezzel kapcsolatban, akkor sokkal könnyebben fog menni. Csak ne add fel :)

2012. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velük a sluról,az órákról aztán majd lesz valami :D Én fiú vagyok nekem se ment a lányokkal való beszélgetés aztán úgy gondoltam hogy ez így nem mehet tovább és megváltoztam :D Szóval csak lazán és jó lesz ;D
2012. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!