Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez? Már most babát...

Normális ez? Már most babát szeretnék:|

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Mindig is imádtam a kisbabákkal lenni. Úgyéreztem/ érzem mintha az én kicsikéim lennének, és én védem őket. kölcsönösen szeretjük egymást a babákkal:D gyereket szeretnék. tudom h nagyon fiatal vagyokés belegondolva nem szeretnék, de amikor pl vendégségebe vagyiunk, és egy kicsivel játszom, azt szeretném, h felnött legyek, és nekem is legyne babám. mért van ez?
2009. máj. 22. 20:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ilyen velem is volt! :D Talán 15 éves voltam. Anyumtól még kérdeztem is, h nem szeretne-e egy unokát. Vicces fejet vágott.. :D

Szerintem teljesen normális, főleg, h azt írtad, szereted a kisgyerekeket. Játszani velük persze nagyon jó, még néha nagyon tündériek, de mikor éjjel felköltenek, az már nem túl kellemes..

Szóval nyugodtan játszadozz el a gondolattal, semmi gond sincs vele, de még ne akarj gyereket. Van arra még időd ;)

2009. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oké köszi:D
2009. máj. 22. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon akartam 17 évesen, annyira, hogy pszichológushoz kellett járnom, mert képtelen voltam elfogadni, hogy 17 vagyok és nem 25. Nem tudom mennyire normális, az én esetemben már nem volt az.
2009. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy itt olvasom,ezeket hogy mi a babád első szava,én is szeretnék eggyet.Nagyon fiatal vagyok hozzá.:(De 15-évesen biztos lesz min.3:)
2009. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hoppps.Én voltam maz utolsó kommentelő,nem 15-hanem 25XdXd
2009. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen:) én is alig várom már h 25-26 legyek:D mondjuuk anyukám 24 évesen szülte a báytám és aztmondta h nehéz volt az első év de pl apám nem i s segített... szóval köszi :D én is aligvárom már h lehessen


18:05-nek sajnálom:S de nemsokára majd lehet^^.

2009. máj. 24. 18:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálam 16 éves koromban kezdődött a dolog, amikor megszületett a bátyám első kislánya. Azóta 3 van neki, és imádom a kiscsajokat, olyanok nekem, mintha a gyermekeim lennének, annyira szeretem őket.. Most 25 éves vagyok és még nincs gyerekem. Persze most sokkal jobban szeretnék babát, nagyon. Van hozzá párom is, de a körülmények nem adottak. Ne aggódj, az évek elrepülnek és mire ideális lesz neked a dolog (nem lesz kislány, hanem felnőtt), munkaviszony lesz mögötted és egy szerető pár, megismerheted majd, hogy milyen szülőnek lenni, de addig viszont éld a gyerekek életét, tanúlj és játsz! A szexet lehetőleg még kerüld, ez csak egy jó tanács! Használd ki a gyermekkorodat addig, amig lehet, mert azt akkor nem veheti el tőled senki. Az életnek, az élet periódusainak meg van a maga rendje. Gyermekkor, tini kor, ifjúkor, felnőttkor és öregkor. Ezeket mindet végig kell élni, hogy tartalmas legyen az életed!
2009. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) rendben köszi:D
2009. máj. 26. 19:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen így éreztem én is két éve.De rájöttem, hogy egy baba nem kis dolog, de jó volt néha eljátszani a gondolattal, hogy de jó lesz, ha kismama leszek. Én már alig várom, hogy állapotos legyek:) De ráérünk még!:)(17/L)

2009. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. máj. 27. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!