Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztessem a babát?

Hogyan büfiztessem a babát?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztunk (klasszikus pozitúrák, tornáztatás, infacol, espumisan) de 10-ből max 2 alkalommal büfizik a 3 hetes lányunk. Aztán ha lefektetjük, jön a kapálózás, sírás a lenyelt levegőtől. Ha nem adjuk fel és folytatjuk, akkor meg kibukik mindent. Mit rontunk el?
2011. okt. 30. 19:10
 1/4 anonim válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet állt fenn. A védőnő azt tanácsolta, hogy fektessem a térdemre, úgy, hogy a keze és a lábai is lógjanak, és a hasa legyen a térdednél. Nálunk bevállt!
2011. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos, ezen is túl vagyunk.
2011. okt. 30. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj, te szegény...:S Az én babám szerencsére nem volt hasfájós. Alig büfiztettem, csak kaja után az oldalán feküdt mindig. Hogy szerencsém volt-e vele, vagy ez segített, nem tudom, de gondoltam, hátha újabb ötlet. Biztos, hogy a hasa fáj? Vagy talán túl sokat eszik (nem tudom szopik-e), túl mohón eszik és azért van ez a baj?
2011. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen kicsi volt a lányom ő sem böfizett.

De segíthet az is h lerakod és amikor már látod,h feszít a hasa , akkor vedd fel így mozgatás hatására sikerülhet a böfi. Ill. gyakran szakítsd félbe a szopizást böfi céljából.Infacol , espumisan csak pénzkidobás , ezektől ne is várj semmi hatást, nekünk a gripe water vált be , ezt 4 hetes kortól lehet adni és nagyon jó.Kitartás!!

2011. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!