Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szokjak le a csúnyabesz...

Hogyan szokjak le a csúnyabeszédről?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok,és jól esik,de tudom hogy rossz szokás. nemcsak kötőszóként használom,de ha ideges leszek,keményen halmozom őket,és nyomatékosító-szónak is használom. :(
2008. márc. 31. 22:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,megyeget,megkértem a barátnőmet akivel nagyon sokat vagyok együtt,hogy szóljon rám vagy adjon egy pofont :)

De az utolsó válaszadó olvasni sem tud

2008. nov. 29. 12:14
 12/15 anonim ***** válasza:

olvass verseket :) és járj valamilyen verekedős sportra. szépen fogsz beszélni és a dühödet is kiadod. :)


[f816a0b97b7ea8f73d61ba72082b7ed6]

2008. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
vard be a szád!
2009. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én 16/L vagyok, és azóta szoktam le a csúny beszédről, mióta megszületett az kisöcsém, aki mindent le utánoz:))
2009. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én személy szerint a valoságba nem szoktam csunyán beszélni ,de ha dűhős vagyok akkor magamban már

elszabadulnak a "Enyhe szavak".De szerintem is jo őtlet

az 5-forintos vagy a pofon.Mert ha pofont ad valaki neked

akkor megfogod szokni ,hogy ne beszélj csunyán.

2010. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!