Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az angol cime a sorozatnak,...

Tigress kérdése:

Mi az angol cime a sorozatnak, amit keresek? Egy angol sorozatot azonositanek. Nem tudom, hogy magyarul vetitettek-e, ezert lehetoleg az angol cimere lennek kivancsi.

Figyelt kérdés
A sorozatban 4 f[szereplo van, egy csinos szoke no, talan a reklamszkmaban dolgozik, ha jol emlekszem. Az asszisztensnoje egy alacsony kis fekete haju gonosz csajszi. A szoke no egy lakasban lakik egy homoszexualis baratjaval, jokepu fekete haju pasival, akivel egy kesobbi evad folyaman gyereket probalnak osszehozni, mert a no fel, hogy elszalad felette az ido. Es, persze van meg egy homoszexualis haverjuk, aki kicsit kulonc, izgaga pasi, de a gonoszka asszisztens csajjal eleg jol megertik egymast. Ennyi remlik roviden a tortenetbol, ha tudtok, lecci, segitsetek, elore is koszi :)
2011. dec. 17. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a Will és Grace? (bár ott nem szőke a csaj, de a többi stimmel)

[link]

2011. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, igen, Will es Grace-rol van szo, csak mivel reg neztem a sorozatot, elfeljtettem Grace haja szinet :D
2011. dec. 22. 21:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Es koszi a segitseget! :)
2011. dec. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!