Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az egyik osztálytársam fejen...

Az egyik osztálytársam fejen ütött. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mesélt egy elég értelmetlen dolgot ott nekünk ( mármint a barátnőm mesélt nekem s még az egyik barátnőmnek a suliban ) és én mondtam rá valamit,már nem tudom mit, amin a másik barátnőm még kacagott is,viszont az aki beszélt mérges lett ( pedig nem volt semmi oka rá ) és fejen ütött. Jó,nem fájt,de azért mégis maga a gesztus...Én nem tudom hogyan helyes reagálni ilyenkor,mert ha megszólítom akkor érzékenynek tartana, ha viszont nem mondom semmit akkor talán azt hiszi hogy azt csinálhat velem amit akar.

Szerintetek ? 17/L


2012. jan. 18. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kérdés most komoly?
2012. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, mivel ez már megtörtént és nem csináltál semmit, hülyén jönne ki ha holnap bemennél és utólag mondanál bármit.Az viszont nem helyes, h megüt, sem kicsit, sem nagyon. Én vmi olyasmit mondanék legközelebb, de ne legyen ilyen, h "ugye tudod h ezért kirúgathatnálak? légy szíves fogd vissza magad, nem így kell lereagálni bármit is", vagy h "ugye tudod, h nagyon gyerekes ez a viselkedés"...de így utólag jobb, ha elfelejted az esetet.
2012. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez óvoda?
2012. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem is sértődött meg igazából, csak úgy csinált. Mi a legjobb barátnőmmel szoktunk "verekedni", kb napi szinten, csapkodjuk, meg rugdossuk egymást, ökörködünk, meg ilyenek [persze a fiúk imádják ezt nézni, néha be is szólnak hogy miket csinálunk mi :D :$]. Sosem haragszunk meg egymásra ilyenek miatt, még akkor is, ha véletlen kicsit nagyobbat ütöttünk, mint akartunk.

Egy másik barátnőm meg ma felpofozott, de úgy, hogy utána rendesen éreztem. :D [azért mert még kb 3 hónapja lövettem egy lukat a fülporcomba - nem haragszom rá, csak hülyült.:D]


Ha tényleg ennyire haragszol rá, akkor egyszer pofozd vissza te is ha kiakadsz rá, de ne üss nagyot. :)


14/L

2012. jan. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na engem mar a tanar is fejen utott:D arra nem mondtam semmit se csak boci szemekkel neztem ra:)


Par hete meg egy fiu osztalytarsam na akkor neki visszauvoltottem es inkabb hagytam a piicsaba.

2012. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ez egy vicc?

Helyedben viszakézből lebasztam volna neki egyet... @_.

Egyébként a kérdésnek nincs semmi értelme, még ha fájt volna akkor sem kell ide írni.

2012. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!