Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy lány és fb-n olyanokat...

Van egy lány és fb-n olyanokat irogat hogy aranoys vagyok meg hogy én vok a legjobb barátja és a suliban is hülyülünk mert osztálytársam és jól elvagyunk. Ez milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baráti?Talán tetszel neki.Ennyiből nem lehet megmondani.
2011. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz XD
2011. szept. 29. 18:04
 3/7 anonim válasza:
100%
Baráti. Ha azt mondj a legjobb barátja vagy akkor valószínüleg nemigen akar többet.
2011. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, biztató amiket irtál, ha járni szeretnétek, kezdeményezned kell, erre vár csak, szerintem. Mégsem ugorhat a nyakadba. Próbáljatok talizni a sulin kivül kettesben, meglátjuk, hogy alakul.
2011. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baráti,mi más lenne?:)
2011. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolat, hogy tetszel neki. Gyáva, és fél bevallani hogy tetszel neki, ezért inkább jön a tipikus tevagyalegjobbfiúbarátom szöveggel. Bár, ilyen alapon ebben a korban mindenki lehetne gyáva. Kitalálom, 12-13 évesek vagytok? Ha ez 16 évesen történt volna, még komolyabb kapcsolat is kialakulhatott volna köztetek.
2011. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy tetszel neki. Velem is volt régebben ilyen, a fiú azt hitte hogy tetszik nekem, teljesen rámnyomult, és miután elutasítottam megharagudott rám. Végül kibékültünk, de már messze nem olyan a barátságunk mint régen...
2011. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!