Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hord az osztálytársam...

Sweet_star kérdése:

Miért hord az osztálytársam szexkarkötőt? :o

Figyelt kérdés
5.esek vagyunk...A csaj 11 éves.A karkötőket egy olyan csajtól kapta,aki a legjobb barátnőmnek osztálytársa volt.És vmelyik nap a barátnőm megkérdezte tőle(attól,aki az oszttársamnak adta a karkötőkt) h azok szexkrkötők e...És a csaj mondta h igen OO'
2011. ápr. 8. 12:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Milyen az a szexkarkötő, ugyan?
2011. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

"ön jön jön! Jön a "szex karkötő" mánia!


Tavasszal indult el az Egyesült Államokból és Nagy Britannián keresztül már elérte Ausztriát, azaz Magyarország bécsi kapuját. Farsangra már valszeg kapható lesz nálunk is minden jó Tuskó áruházban az ú.n. "szex karkötő", azaz különböző színű gumis műanyag karkötő amely hatos vagy tízes csomagolásban vásárolható lesz pár száz forintért és amiért elsősorban az elemi iskolások (már 7-8 éves kortól) rajonganak a már megfertőzött területeken. Eredetileg csak egy ártatlan gyermek divatékszernek indult ez a cikk, de az idén frász tudja kiknek (ha bár lenne róla elképzelésem...) sikerült belőle egy igen is ártalmas divatot csinálni az internet segítségével: ugyanis különböző olyan internetes lapok jelennek meg párhuzamosan a szex karkötővel, amelyek arra biztatják a gyerekeket, hogy játsszák vígan a szex karkötő játékot, mert hiszen most ez a nagy menő. Itt van például ez a lap angolul de tuti, hogy magyarul is rövidesen kellőképpen el lesznek látva gyerekeink e fajta "felvilágosító" és banalizáló információval: Link


Lényegében arról van szó, hogy a karkötők különböző színeik különböző szex-aktusokat jelentenek, például kék=szopás, zöld=nyalás, sárga=smárolás, fekete=közösülés, lila=anális közösülés, arany= minden egyszerre (jaj!). A játék szabályai: ha az egyik gyerek megragadja a másik gyerek karján lévő karkötőt és sikerül azt lehúzni, akkor a karkötő tulajdonosának teljesítenie kell a karkötő színére vonatkozó szex-aktust. Legalábbis ez a "játék" leginkább elterjedt változata, de van olyan is, ahol a két gyerek egymásba kapcsol különböző színű karkötőket és mindegyik maga felé húzza e lánc egyik végét ameddig csak el nem törik az egyik karkötő, aminek aztán a színnel jelzett szex-aktust nyomban végre is hajtja egymással a két gyerek. A színek szexuális jelentése általában szerepel a karkötők eredeti csomagolásán, de miután elindult a "játék", ezt már természetesen kívülről tudja minden iskolás."

2011. ápr. 8. 12:19
 3/34 A kérdező kommentje:
[link] innen másoltam
2011. ápr. 8. 12:20
 4/34 A kérdező kommentje:
Am zöld sárga és narancssárga van a csajnak.
2011. ápr. 8. 12:20
 5/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez az egész egy hatalmas baromság! Különben is még csak 5. osztályosok vagytok.. A lány csupán fel akar előttetek vágni. Szerintem különben a "jelentések" feléről fogalma sincs. Inkább tanulnátok, ahelyett, hogy ilyen baromságokkal foglalkoztok!
2011. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
akkor ebből nyalás meg smárolás lesz:D
2011. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
nekem lila meg fekete van. 15éves vagyok, könyörgöm nem azért vettem, mert ezeket vállalom be -.-" hanem mert tetszenek, és legtöbbször ilyen színű ruhákat hordok.
2011. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

12:37


Haggyatok már ezzel az "inkbb tanulj" dumával!! 4-5-ös tanuló vagyok...Csak mondom :P

2011. ápr. 8. 13:23
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem muszáj azokat a dolgokat teljesíteni amiket a karkötők jelentelenek.
2011. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
ugyanmár .. ez csak divat -.-""
2011. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!