Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Örültök egy picit, hogyha a...

Örültök egy picit, hogyha a beképzelt padtársatok 4est kap a dogájára?

Figyelt kérdés
Van egy padtársam, jóban vagyunk, de azt hiszi, hogy ő nála nincs okosabb ember a Földön. Sajnos nem így van. Van hogy én 5öst, ő pedig 4est kap a dogájára, és mindig a tanárt hibáztatja, holott látom, hogy ez nem a tanáron múlt. Úgy érzem, ilyen esetekben megérdemli a 4est. Ti hogy vagytok ezzel? 17/F
2012. jan. 19. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem a padtársam 1-es és 2-es mozog néha egy két 3-mas is becsúszik neki! (én is szinte ugyanigy vagyok)


általában ha valamelyikünk egyest kap akkor kezdődik az oltogatás! :DDD nagyon jókat tudunk röhögni! :DDD



NEM KELL foglalkozni az ilyen öntelt barmokkal! (Ha ugyvan ahogy leirtad akkor nem olyan okos mint amilyenek gondolja magát,szóval elég rendesen beképzelt)->>>HÜLYE GYEREK :D

2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az érzéseid, de miért is vagy Te jobb ember, ha kárörvendesz más szomorúságán? AKÁRKI is az, végezz önkritikát, ha ilyen érzéseid vannak. Jó lelkű srác lehetsz, ne veszítsd ezt el! Nem éri meg! L27
2012. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, zavar is, hogy picit örülök neki, de nem foglalkozom vele ennél többet. Mondom neki, hogy hagyd, és kész... Csak ez már évek óta megy, ezért gondoltam megnézek néhány véleményt!
2012. jan. 19. 20:00
 4/5 anonim válasza:
100%
Egyik osztálytársam néha aztmondja hogy olyan 4es lesz az irásbeli aztán utána csodálkozik ha 2es. Szerintem ilyen esetben túl optimista. Egyébként meg az irigykedés sztem mindenki között megvan ha padtárs ha utált személy, ha barátról van szó :)
2012. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ismerős a helyzeted :) Nálunk is van egy ilyen gyerek aki azt hiszi,hogy Ő a császár...És amikor rossz jegyet kap akk nem is az,hogy örülök neki,hanem inkább az,hogy végre kapott egy tükröt maga elé! De akkor nem is fordul hátra megkérdezni,hogy nekem hányas lett xĐ
2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!