Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem, némelyik anyuka...

Nem értem, némelyik anyuka miért ilyen beképzelt, nagytudású?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallom,olvasom hogy én nem adnék tápszert a babámnak."mi nem ismerjük a tápszert"stb..ilyen beszolások.Én szerintem inkább egy tápszeres gyerek,mint egy éhező.szerintetek,nektek mi a véleményetek.
2010. jan. 29. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
vicces :) akinek van teje, az nyilván nem ad tápszert, de ha egyszer nincs, akkor KELL és kész. Ez nem kedv kérdése..
2010. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Arra értem,hogy hiába nincs teje,akkor sem ad tápszert...sok ilyet hallok.és annyira idegesítő.
2010. jan. 29. 20:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj a beképzelt,öntelt,tudálékos,"anyatejjel a gyerek felnött koráig" szövegű anyukákon.Egyszer majd nekik visszanyal a fagyi.

Ha muszály az a tápszer miért ne ehetné a baba?

Ettől még nem leszel rossz anya.

Bizony sajnos sokan vagyunk akiknek nagyon hamar elapad a tejük,és kénytelenek vagyunk tápszerrel etetni a babáinkat.(többek között én is így voltam mindkét gyerkőcömnél)

Amúgy meg nézd meg mennyibe kerülnek a tápszerek,drágák.De megvesszük,hiszen fontos és a gyerekünknek kell.

Nem kell felvenni ezeket a megjegyzéseket,vagy ne is áruld el,hogy tápszeres a babád.

2010. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én még nem adtam tápszert a lányomnak, mert nem kellett, fölöslegesen meg minek.

10,5 hónapos, szopik.

Valószínű erre írják, hogy "nem ismerik" a tápszert.

A meg "nem adnék" arra vonatkozik, hoyg van aki akkor ad(na) pótlást, amikor más nem, ez egyéni döntés kérdése.

Sok múlik azon, hogy ki mennyire paramami(máreget, számol, táblázatok rabkja)), milyen a védőnő, gyerekorvos, első vagy nem első gyerek....

2010. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem is zavar, és bánt is. Tápszerpárti anyukák milyen "okosak" stb. Én még egy tápszerpárti anyukával se találkoztam az oldalon, pedig rengetegen tápszereznek. Köztük én is, mivel nincs elég tejem. Szerintem az anyukák 99 %-a csak szoptatna, és nem tápszerezne, csak sokaknál sajnos nem így alakul. És ahogy az előttem szóló írta, inkább, minthogy éhezzen a baba.
2010. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

első vagyok. ez komoly, hogy valaki nem ad tápot ha nincs teje??? ilyenről még nem is hallottam!! hát akkor mivel eteti azt a szegény babát?

azt hittem ezt az anyatejesek mondják...

2010. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 10 hónapos 2 éves koráig fel írja a doki neki a Humana Baby Fit 1 tápszert. Most úgy gondolom fogom neki továbbra is adni de nem ellenzem azt sem ha kér tejet megkóstolhassa. Mostanában ha eszünk mindig kér Ö is. :-)

Ne törődj az ilyen anyukákkal Ők így gondolják ennyi nem vagyunk egyformák hála az égnek. Elég unalmas lenne.

2010. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos már én is nemegyszer találkoztam olyan felfogással, hogy inkább éheztetei a gyereket, de tápszert akkor sem adni neki. (volt olyan, aki azt mondta inkább cukros vizet ad) Ebben szerintem nagy szerepe van ennek az elvakult szoptatási kampánynak, és sok anyuka emiatt átesik a ló túloldalára. Pedig azt kéne megértetni az anyukákkal, hogy ha vmilyen oknál fogva nem megy a szopi, az sincs akkora tragédia, és a tápszer nem méreg. Meg kell mondjam, nekem is kevés volt a tejem, és nekem is rossz volt felnyitni a tápszeres dobozt, de éhezni akkor sem hagynám.
2010. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár én szoptatok -szerencsére-,de együtt érzek azzal a kismamával,aki önhibáján kívül nem tud szoptatni így kényszerül arra hogy tápszert adjon a babájának.

Az dűhítő amikor nem akar egy anyuka szoptatni, mert félti a melleit vagy fogyókúrázik.Sőt olyat is hallottam aki elapasztotta mert így ott tudza hagyni a picit a nagyinak amíg ő pasi után futkosott.Na ez tényleg gáz...

2010. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2010. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!