Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
13 éves a lányom,és amikor én is és a párom is délutánosok vagyunk akkor kb 1 és fél 2 órát egyedül van itthon.Eddig nem félt kicsit sem és mindég alszik már amikor hazaérünk,de most az exférjem szülei olyanokat mondtak neki hogy majd elviszik az ufók meg a szellemek amikor egyedül lesz itthon,és azóta nagyon fél,szerintetek mit csináljak,ne engedjem a lányomat hozzájuk?
2012. jan. 21. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
:O :O hát ez cseppet sem normális dolog ! Szerintem ülj le a lányoddal és beszéld meg vele hogy ezek a dolgok nagyon nem igazak . Majd kérd szánom az anyósoadt hogy ezt mi a f.aszért csinálja hisz mégis csak az unokája . Vélekedésem szerint csípi a szemüket hogy más párod van és hogy egyedül marad pár órára a lány és nem náluk van . Mond meg nekik hogyha ez a dolog még egyszer előfordul nem lássák többé az unokájukat és egy darabig csak úgy vidd át hogy te vele vagy ! Amúgy ez hogy van hogy csak este dolgoztok egy két órát ?? Ezt nem értem .
2012. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ööö...én 14 vagyok és napi több órát vagy van mikor egész nap egyedül vagyok otthon,és láttam már jónéhány horrort,és tessék rohadtul nem félek...azér egy 13éves csaj már csak nem fog félni..
2012. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!Nem,nem csak egy két órát dolgozunk,hanem olyankor délutános műszakban járunk és a párom anyukája van a lányommal este kilencig utána ő hazamegy és én fél 11-kor érek haza,addig van egyedül.Most egy ideig nem fogom engedni hozzájuk és majd rájönnek hogy nem kellene hülyeségeket beszélniük.
2012. jan. 21. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 11 éves vagyok.


Anyukámék elmentek este egyik hétvégén.


Megnéztem a Paranormal Activity 2.t.


00:00 kor. Nem féltem.

2012. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Változó a gyerekek érzékenysége.

Én 21 vagyok, nem nézek horrort, itthon vagyok a lányunkkal gyeden.

De ha a férjem éjszakás össze tojom néha magam úgy félek, és csak lámpafénynél bírok elaludni.

2012. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, megviccelt a technika, valahogy elküldte a félkész választ.

Nos.

Annyit akartam még, hogy mindenképpen ülj le az apával beszélni, és magyarázd el neki, hogy hiába mellesedig a lányod, még GYEREK, ne magyarázzanak neki ilyesmit.

A lányodnak pedig mond el, hogy ez csak rossz vicc.

2012. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fizess meg egy dadát vagy valami rokont szomszédot kérj meg és ne engedd az anyósodhoz . Kezdem azt vélni hogy direkt csinálja azt bosszút állva rajtad hogy elhagytad a fiát . Tényleg ülj le a lányoddal és mond meg hogy nem létezik semmi ilyen ez csak egy mese nem kell félnie . Anyósodnak meg mond hogy álljon le !
2012. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 éves kormotól a napom felét sokszor töltöm horrorfilmek nézésével:

Kedvencem a fűrész 1-7

paranormal activity

A szerb film

nemrég megnéztem az emberi százlábút

Rec

kör

és még sok más.


Csöppet sem félek. Én azt sem értem hogy ilyentől miért lehet félni. Én mondjuk fiú vagyok de azért sok éven át csak horrort néztem és még most is. És EGYÁLTALÁN NEM FÉLEK.

2012. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!