Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, milyen a kapcsolatotok...

Fiúk, milyen a kapcsolatotok az apátokkal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ó hogy az a.. Bocsánat de nem láttam a kérdésben azt, hogy fiúk.. :D
2012. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 I am God válasza:
#4 es voltam 22/F
2012. jan. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kisszilva95 válasza:
17 éves vagyok, nagyon jó kapcsolatom van Édesapámmal. Sajnos szeret inni, és olyankor nagyon meg tudok haragudni rá, mikor hazajön és ordibál, de józanon nagyon jó embernek tartom. Nagyon jól el tudok vele beszélgetni, és próbálna tanácsokat is adni szerelem, csajozós ügyben, de ebben már én nem vagyok nyitott felé. Mikor ketten vagyunk, akkor döbbenek rá, mi lenne, ha nem lenne Ő. Meglehetősen bírom a fejét:)
2012. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát szinte haver szinten vagyok vele, marhajófej, persze, nem enged meg mindent, meg a szülői kötelességeit is teljesíti, de én nagyon bírom... Azt is szeretem, hogy támogat az ötleteimben, másoknak is ilyen jó apát kívánok! :DD


14/F

2012. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
uccsó, számodra mit jelent az, hogy haver szinten? írj konkrét példákat
2012. jan. 31. 16:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy úgy tudok vele beszélni, viccelni, mint egy haverommal, vagy például úgy elmegyek vele valahova, mint egy barátommal... Meg még hülyülni is lehet vele. (Ez mondjuk lehet, hogy túlzás, de jó példa az ilyen hülyülésre: Egy filmben láttuk, hogy amikor odajött a pincér az étteremben a csávó csak elővette a mobilját, és lefotózta, na mi ezt egyszer eljátszottuk.) De igazából nem tudom leírni hogy milyen is ez a haver szint, csak egyszerűen úgybeszélünk, meg sokszor viselkedünk, mintha mindketten 14 évesek lennénk. (És ahogy írtam, hogy ettől függetlenül felelősségteljes, és ha hülyeség jut az eszembe lebeszél, ahogy szerintem azt egy apának kell.)
2012. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!