Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 éves leszek, szóval még csak jövőre 18. Anyámmal élek és jó vele a kapcsolatom, de van neki egy pasija, aki befolyásolja őt és velem is kikezd. Na szóval, most ez az ember rávette, hogy vegyünk egy házat valahol a semmiben, egy pusztán, ahol amúgy is utálok lenni, SEMMI nincs ott. Több ezer eurót akarnak beleölni, én viszont ki vagyok készülve bele! Mondtam neki, hogy oda teszi a pénzét ahova akarja, de engem hagyjon ki belőle, én nem akarok oda költözni, nekem teljesen más álmaim vannak. Mondjuk ha már az anyám, akkor támogathatná inkább a jövőmet is, mivel külföldre akarok menni élni jövőre.

Anyám viszont nem vesz komolyan, mert hülyeségnek tartja a terveim... énekesnő, szinésznő, táncos, életművész akarok lenni, ahogy pár ismerősöm is, ha nem is világhirű, de ebből szeretnék megélni.


2012. jan. 4. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Fel kéne nőjél :)
2012. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj,ha csak egy módod is van ne add fel az álmod.
2012. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő azt akarja, hogy főiskolára menjek, cégem legyen, luxusautóim, villáim, repülőgépem... de nekem nem cég kell meg tárgyak, hanem élet! De ő ezt nem érti meg..

Első válaszoló, nem lepődtem meg.... ha tudnád hány olyan ember van aki sosem nőtt fel!

2012. jan. 4. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok. Tudom, mert én is közéjük tartozom. Viszont ez nem egyenlő az infantilis és naiv gondolkodással. Ismerek életművészeket, akik azzal kezdték, hogy tanultak, szereztek akár többféle képesítést, és emellett járták a világot, pár évre még multis rabszolgának is beálltak, majd megint világot jártak.

Persze az nem derült ki ebből, hogy van-e egyáltalán tehetséged ahhoz, amiből meg akarsz élni, és mit is akarnál tenni az ügy érdekében, azon kívül, hogy "majd jól elmegyek külföldre, és akkor mindegy megy magától".

2012. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehetségem van hozzá, csak épp az nincs aki támogat... Mert hát, ha az emberben még a saját anyja se hisz és nem is akar, az nem egy könnyű dolog.
2012. jan. 5. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
"Egy cél. Egy vágy. Egy álom. Ha törik, ha szakad, ÉN VALÓRA VÁLTOM!"
2012. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!