Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy tetováljon / tetoválni tanuljon?

Figyelt kérdés

Lányom tetováló gépet akar venni.

Ha a ti gyereketek akarna megengednétek neki?

Természetesen műbőrre.


2012. jan. 26. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
nem tudom,mit ér vele,később dolgozhat tetováló szalonban? akik tetoválnak,azok később magukra is fognak sztem,ha drága gép biztos nem de így ennyi információval nem tudom
2012. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja magát is kivarrni, megengedném. Nem baj, ha megtanulja, még az is lehet, hogy később ebből fog élni. Nem feltétlenül arra gondolok, hogy kigyúrt fickókat tetoválna, hanem akár kozmetikai tetoválásra is alkalmas lehet ez a tudás.

De ha csak annyi, hogy a kreativitását éli ki így, az sem baj, de azt tényleg ne engedd, hogy magára varrasson.

2012. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tetoválóként is szeretne majd dolgozni. De csak másodállásban. Van már neki egy kis tetoválása.

Nem hinném, hogy tele akarná magát varratni.

Mutogatott nekem már 1 - 2 gépet , az 20-25 ezer ft körül volt. De felszerelve. Szóval festék , tápegység meg még nem tudom mik vannak hozzá.

2012. jan. 26. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem először rajzoljon tollal papírra, nem azért, de 15 évesen nekem is volt baromi sok hóbortom 1-2 hétig, hónapig. Lehet, hogy ügyes, de 15 évesen azért nem feltétlen kell minden szavára ugrani és rögtön a keze ügyébe pakolni. Nem téged szeretnélek bántani, de ha ennyire érdekli, élje ki magát egyelőre papíron, végezze el az iskolát aztán tanuljon tovább ilyen irányban. De rögtön gépet venni szerintem nagyon nagy túlzás.
2012. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már a rajzoláson, hennán túl vagyok. Bőrön és papíron is. :)
2012. jan. 26. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok szerintem még ne engedd neki tanuljon meg szépen rajzolni,járjon szakkörre,rajzórára,és majd később ha tényleg még azt akarja csinálni mikor végzős lesz a középiskolában akkor,kapjon egyet a szülinapjára szerintem
2012. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Az utolsó kommented elárult, te nem az anyuka vagy, hanem a leányzó :-)

De tartom a véleményemet, én megengedném, főleg, ha összespórolod rá a pénzt.

2. voltam.

2012. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Vagyunkot akartam írni! Elnézést. :-)

Már nekem is több hennát csinált.

Csak attól félek , hogy megunja és nyakunkon marad a gép.

Mondjuk azt biztos nem engedném, hogy magára varrjon. Se Ő se más!

2012. jan. 26. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszed fel mégegyszer a kérdést?

Mindegy.

Én tartom magam ahoz a válaszomhoz,amit az előző kérdésedhez írtam.

Ott nem egy kezdő hóbortként említetted. Egy viszonylag olcsó gépet szerintem meg lehet neki engedni,írtad,hogy a saját pénzén venné.. ha megunná akkor az ő kára lenne.


Én imádok rajzolni és hennát csinálni,minden barátnőmnek nyáron csinálok hennát,meg rokonoknak. Személyes tapasztalat alapján a rajzolás,tetoválás nem egy hóbort. Én 3 éves korom óta állandóan rajzolok. Nagybátyám is és mára már olyan tetoválásokat csinál ami nagyon megdöbbentő és lenyűgöző,nála is így kezdődött.. csak ő nem műbörön gyakorolt hanem igaziakan (akik megengedték neki).. most ha tőle is elvették volna a szülei ezt az örömöt akkor sok örömöt elvettek volna tőle. Én is 15 vagyok.

2012. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bármi célja is lenne a gyerekemnek, támogatnám.

Én itt vagyok 18 évesen, 10. évfolyamon, nulla céllal... Bármit megtennék, hogy legyen célom, legyen tehetségem. magam is a tetoválások szerelmese vagyok(van is a tarkómon egy), csak ez a szakma számomra lehetetlen, mert nincs tehetségem a rajzoláshoz(tulajdonképpen semmihez sincs :D :D)...

én engedném neki.

2012. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!