Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Egy csomó fiú...

Mit tegyek? Egy csomó fiú haverom/ismerősöm van, de senki se tekint rám 'úgy'.14L

Figyelt kérdés
Minden barátnőm szebb nálam, aranyosabb és engem észre se vesznek 'úgy'. Mit tehetnék? Idegen fiúk szoktak próbálkozni, ismerősök sose:P
2012. jan. 31. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok:/ Az összes lány szebb nálam és menőbb is. Én csak okos vagyok (a legjobb tanuló a lányok közül) ezért strébernek számítok a körükben és a hátam mögött kibeszélnek. A fiúk meg rám sem néznek.... Anyáék meg kérdezik, hogy nem tetszel egyik fiúnak sem, még mindig nem tetszel neki, még mindig.??? És olyan ciki:(:(:( Most mi baj van velem? Úgy hogy nem láttok rólam képet jellemzés alapján mi lehet bennem olyan ronda, hogy még rám sem néznek? (ja ilyen ismeretlen egyéneknek tetszem de ők meg.... pfu...) Barna a szemem, szőkésbarna a hajam és a hátam közepéig ér(hosszú), 55-57 kg vagyok és 167 cm, mint mondtam jó tanuló, 2 tacsim van, kedvenc színem a rózsaszín és szeretem a csillogós dolgokat. JA és 14 éves.
2012. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

mint mondtam... nem tudhatod, mit tesznek a fiúk a hátadmögött.

utolsó válaszoló, hidd el, féltékenyek rád mert okosabb vagy.

2012. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!