Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti könnyen el...

Kamaszok, ti könnyen el tudtok aludni este?

Figyelt kérdés
Tessék,már megint 11 óra lesz és nem vagyok álmos,a gépet is ki kéne kapcsolnom,de akkor meg nem tudok mit csinálni,nem vagyok álmi! :/ Ti ilyenkor mit csináltok? Reggel könnyen fel tudtok kelni? Általában mikor alszotok el este? Mit csináltok,hogy könnyebben menjen az alvás? :)
2012. jan. 31. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mióta gimis vagyok este 10 után el tudok elaludni,lefárad az agyam,és örülök,hogy végre aludhatok...de olyan 11 körül kerülök hétközben ágyba.


Régen én sem tudtam elaludni,este sétáltam,futottam,nyugtató teát ittam,éjfélig olvastam,és még így is volt hogy hajnali 3kor sikerült elaludnom..de most a sok tanulás,pörgés leszívja az agyam azt hiszem


15/L

2012. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amióta anyu dolgozik, mama vigyáz ránk, csak sajna nincs saját szobám, és együtt alszunk : tesóm, mama & én...persze külön ágyon. Szóval már pár hónapja 9 órakor fekszem le, de viszont napi 4x-i kutyasétáltatás+tanulás+suli nagyon lefáraszt..:)


12/L

2012. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!