Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg anyunak hogy...

Hogy mondjam meg anyunak hogy sminkelni akarok?

Figyelt kérdés
csak annyiról lenne szó hogy egy pici szemceruza nem olyan vastagon csak vékonyan
2012. febr. 5. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én se kérdezném.
2012. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Mit kell ezen mondani? Veszel egy sminkceruzát és gyakorolsz. Ha észreveszi és szóvá teszi, akkor max. megegyeztek hogy suliba nem sminkelsz stb.


Én nem értem ezeket a kérdéseket, hogy mondjam el anyukámnak hogy sminkelni/szőrteleníteni/tampont használni akarok...nekem jó a kapcsolatom az anyukámmal, de sosem jelentettem be az ilyesmit, nem az engedélyétől függött.

2012. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
lány vagy ? o.O
2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés ez!? lekiabál!?-.-xd


7-be sminkelhetem magam szóóóóval, szerintem szemcerka szempillaspirál,

ennyi oda mész.

Hé anya én nem sminkelhetném magam vagy anya én mikortól sminkelhetem magam. ?

ennyi lenne.

NEM OLYAN EGYSZERŰ.

2012. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Páran itt csodálkoznak, hogy 15 évesen sminkelni akarja magát a kérdező.

Hiszen csak kis szemceruzát használna.

Na az én osztálytársaimat látnátok, hogy hogy néznek ki. Fél tubus barnítókrémet vagy mi a szöszt magukra kennek. Egy "kis" festék ide- egy "kis" festék oda, olyan vastagon kihúzzák szemceruzával a szemüket , hogy 8 méterre is meglátod, rúzs, szájfény minden sz*r.

Rossz rájuk nézni!!

Kérdező! Szerintem hozd fel a témát anyudnak. Hiszen ő is nő biztos meg fogja engedni ha csak egy kis szemceruzáról van szó. :)

Én pl. csak akkor húzom ki a szemem szemcerkával ha valami esküvő vagy ilyesmi van. Szóval nagyon ritkán. Mást meg nem használok, nem szeretem a sminket. Engem zavar. :D

15/L

2012. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

"Milyen kérdés ez!? lekiabál!?-.-xd


7-be sminkelhetem magam szóóóóval, szerintem szemcerka szempillaspirál,

ennyi oda mész.

Hé anya én nem sminkelhetném magam vagy anya én mikortól sminkelhetem magam. ?

ennyi lenne.

NEM OLYAN EGYSZERŰ."

GRATULALOK AZ ANYUKADNAK

2012. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát, nem biztos, hogy jó tanács, de szerintem sehogy. Vegyél szemceruzát és sminkeld ki magad. Biztos nagyon le leszek szólva (amit csak részben tudok megérteni), de elegem van a "15 éves ne sminkelje magát" és társai dumákból. 15-ről van szó és nem 12-ről! Ha valaki nem festi magát, mindenki jön, hogy "jaj, de jó, milyen okos vagy" satöbbi... De kérdem én, mi rossz van a sminkelésben? (Itt az ígényes visszafogott sminkről beszélek, nem azokról akik egy egész drogériát az arcukra kennek, mert az valóban nem egészséges.) Kaptam egy testet, ami talán az egyetlen kézzelfogható dolog (mert ugye ott van a tudás, meg az emlékek), amit úgy igazán a magaménak mondhatok. Hát legyenek oly szívesek a tisztelt emberek és ne szóljanak bele, hogy mit csinálok vele. Ez nem öncsonkítás, ami árt, vagy tetoválás, amit később megbán az ember. Egyszeri alkalom, amiből vagy lesz több, vagy nem.
2012. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!