Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden fiú beöltözik a farsang...

Minden fiú beöltözik a farsangon lánynak csak én nem akarok. Kaphatok éerte intőt vagy igazgatóit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,erre senki nem kötelezhet.Sőt a délutáni farsangra sem vagy köteles elmenni, ha csak nem tanítási időben van és tanítási napnak számít. Ezért nem kaphatsz büntetést.
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pénteken lesz du-án, az egészet az ofő tanárnő találta ki h nagyon vicces az egész
2012. febr. 5. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, vicces, de nem kötelezhet rá. A farsangra nem kötelezhet.
2012. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy nem kötelezhet rá ebből kifolyólag nem is vagy köteles elmenni,viszont miért nem akarsz elmenni?

Szerintem tök buli az egész,nekem sajnos már nincs farsang,pedig jó lenne.. cikinek éreznéd vagy mi?15l

2012. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nagy poén lenne, tavaly nálunk is ez volt és kán-kánt táncoltunk. Ne parázz tőle, tök jó szoknyában lenni, majd te is meglátod!
2012. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kaphatsz semmit érte elvileg én se szeretem sose leégeti magam az egész suli előtt
2012. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kapsz érte semmit nem kötelező:) viszont szerintem menj el tök buli az egész. nekünk is volt ilyen sokszor(nem ugyan ez, hanem harisnyás pippi, smink, meg minden ilyesmi), és nem vettük jó néven , ha valaki nem jött el:/ mért nem akarsz elmenni?:)
2012. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kötelezhet rá. Nem is büntethet. Pszichológiai és nevelési okokból sem kötelezhetnek rá, hogy személyiségi zavart "játszassanak" el veled. Igaz , tény ami tény , nem árt néha hülyeséggel kiengedni a gőzt , de ha ezt nem poénnak veszed fel , akkor passzold a dolgot.
2012. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!