Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy általános iskolai tanár...

Egy általános iskolai tanár (igazgató) káromkodhat órán a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván te is tudod, hogy nem.

És nem csak általános iskolai tanár nem káromkodhat, és nem csak igazgató, hanem semmilyen tanár.

2012. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Káromkodhat, hacsak nem a diákot vagy a diák hozzátartozóit szidja. Egyébként meg ne csodálkozzon, ha trágár kifejezések használata mellet nem igazán tisztelik a diákok az igazgatót. Az is előfordulhat, hogy ezek után a diákok (esetleg még a diákok szülei) is tesznek az igazgatóról egy-két megjegyzést ami neki nem tetszik....
2012. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne neki
2012. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi föci tanárunk is káromkodik. Méghozzá az igazgatóra. Ha valami nem tetszik neki akkor rögtön megy a " menj a pitsába hülye gyerek" duma. A biosz tanárunk meg olyan hogy ha meg hall egy "olyan" szót, kiküld a csendszobába. Ezért is kiabálják be sokan azt hogy "a faszt".


Kérdésedre a válasz: Még jó hogy nem káromkodhat !

2012. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Elvileg nem,viszont a mai ordenáré kölyköket nézve,lehet,hogyha tanár lennék nálam is elszakadna a cérna néha..ők is emberek,és ha ti nem viselkedtek normálisan,taplóskodtok,trógerül beszéltek és már nem tud mit kezdeni veletek akkor nem kell csodálkozni,se háborogni.

Kétlem,hogy egy normális osztállyal káromkodna egy tanár. Ha meg hülyegyerekek vagytok,meg is érdemlitek,tudod amilyen az adj isten olyan a fogadj isten..

természetesen,ha nem inged ne vedd magadra

2012. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem kéne, mert illene a diákoknak pozitív példát adni nemcsak ált.suliban, hanem minden korosztályban... De ált.suliban talán nagyobb jelentősége van, mert a kisgyerekek könnyen eltanulják... Sajnos nekünk is van káromkodós tanárunk, de hál'Istennek én nem vettem át a szokását.
2012. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy nem idegesítjük fel semmivel, viszonylag jó osztály vagyunk. Néha csak sz@r napja van(ezt el is mondja nekünk) és ezért paraszt mindenkivel. Minden második órán megsértődik, mert pár embernek nincs kész a házija, vagy rosszak lettek a dolgozataink. Ilyenkor megőrül és artikulátlanul üvölt, mint egy részeg bunkó, aztán elküld minket a pi.csába. Szerintem így nem kéne tanítania, ha ilyen gyenge az idegrendszere.


Egy 8.osztályos tanuló

2012. febr. 6. 19:46
 8/17 elisabetta12 válasza:
szerintem tök jól néz ki
2012. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mivan???
2012. febr. 13. 20:54
 10/17 lollypop12345 válasza:
Azt elárulod, hogy melyik iskola, mert lehet, hogy én is ismerem.
2012. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!