Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nem volt szép...

Mit csináljak? Nem volt szép dolog, de bűntudatom van miatta

Figyelt kérdés
Ma az iskolában az egyik osztálytársam nevettetett órán, meg végig poénkodta(rajz órnk volt, az ilyen lazább). Viccelődött,stb. Aztán csinált egy "illetlen" dolgot, én meg erre meszólaltam hangosan, hogy Fúúúúúúúj", többen odafigyeltek, és rájöttek, hogy mit csinált az illető lány. AZtán mondta ilyen félkomolyan, hogy miért kellett ezt akkor mikor mindenki csendbe van, stb. Én bocsánatot kértem, mondta, hogy ugyan semmi baj. Tényleg olyan, mintha nem zavarná a dolog, de én úgy érzem, ogy mégis....bánom, hogy megaláztam az osztály előtt, bocsántot is kértem, de hogy tehetném jóvá?
2012. febr. 6. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Milyen illetlen dolgot csinált az osztálytársad?
2012. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nittababy ***** válasza:
90%
Ez attól függ milyen illetlen dolgot csinált!!
2012. febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ettől ne legyen bűntudatod..semmi probléma nincs ebből..a csaj sem akadt fent rajta. nyugi:)
2012. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Aki "illetlen dolgot" csinál az órán, az ne csodálkozzon, ha utána szégyellnie kell magát. Ha kiderül, ha nem!


Azt pedig nem értem, mit akarsz ezen egyáltalán jóvá tenni... picit érzékeny vagy. :)

2012. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Én 8.-ban órán téptem a répát, ilyen jellegű dolog? 18/F
2012. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi volt az az "illetlen" dolog? Fiú volt vagy lány? És az egész osztály rögtön levágta,hogy miről van szó? De ha semmi rosszat nem csináltál,akkor nyugi! :)
2012. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi volt az a rossz dolog?

És az osztály is erre gondolt?

2012. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem fogjátok fel mi volt az illetlen dolog?? amúgy nálunk cikizni szoktunk 1 mást de csak hülyülésből
2012. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!