Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A húgom 18 éves de személyiség...

A húgom 18 éves de személyiségre olyan mint egy 13-14 éves, ez normális?

Figyelt kérdés
Semmilyen betegsége nincs de kicsit aggódom érte mert kb még olyan szinten van mint egy tőle 5 évvel fiatalabb. Nagyon jól tudom milyenek átlagba a vele egykorúak és ő tőlük még fényévekre van mind testalkatban mind a szociális életet tekintve. Abszolút nem érdekli azok a dolgok amiket a többieket már ilyenkor,tök gyerekes témákkal foglalkozik .pl tapasztalatból mondom hogy a legtöbb csajnak ilyenkor már rég van barátja és nemi életet él de nála még maga a fogalom is elég távol van.
2012. febr. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Őm hát én 15 vagyok,de úgy 13-18 év között alig tudom már megkülönböztetni a lányokat.. mind külsőleg mind belsőleg..Van olyan ismerődöm aki 12 évesen már nem szűz ,de olyan is aki 18 és még az(amivel szerintem nincs is gond)

Valószínűleg kicsit később érő típus a húgod.

2012. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

semmi baja.

engem se érdekeltek soha a pasik.idegesitett a többi csaj pletykázása meg jaj miylne rucim van meg az uj pasim meg mittomén... szerintme belöle normális ember lesz nem egy 12 évesen 10 pasival dugott kis pisis.

én a magam világában éltem mindig is. 18 évesen vesztettem el a szüzességem és azt is csak ugy mert untam hogy szüz vagyok. minden szerelem meg ilyen nélkül. kiváncsi voltam és ennyi.most 25 vagyok, volt pár pasim de még most se igazán érdekel az egész. imádok szabad lenni! kötöttség nélkül a magam életét élni!

nem vagyok romantikus nyáladzos fajta. ez még nem betegség...örülj neki hogy a hugod nem ribanc. engem kiröhögtek 13 évesen hogy nem tudtam mit jelent a "baszni" szó

a legcsunyább szo amit ismertem, a hülye, köcsög, és az ilyenek voltak.pedig nem volt az olyan rég!

a mai 13 évesek meg már az elsö dugáson tul vannak és a fele terhes is mert fogalmuk nincs semmiröl.. erröl ennyit!

2012. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy 24 éves lány ismerősöm van, aki agyilag kb 12. Nem, nem sérült szellemileg. :D
2012. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, valószínűleg csak későn érő.
2012. febr. 7. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi gond ha még nem érdeklik a fiúk és nem él nemi életet,az a nem normális ha a 13-15 évesek már pasiznak,és szexuális életet élnek,sztem a húgod csak későn éri semmi baj vele,egy 18 éves is gyerek még,és nincs gond azzal ha meg van benne a gyerek ,22 éves vagyok 1/3részt én is gyerek vagyok,és semmi gond nincs ebben,mert ha kell komoly és felnőtt vagyok, nekem sem volt 19 éves korom előtt 2 hónaposnál hosszabb kapcsolatom,és nem éltem szexuális életet
2012. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!