Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom a kádban "búvárkodik"....

Lányom a kádban "búvárkodik". Ez normális?

Figyelt kérdés

A felső szinten van a 15 éves lányom szobája és külön egy fürdőszoba. Tegnap valamiért felmentem a felső szintre és elfelejtettem hogy ő fürdik és bementem a fürdőszobába is. Megdöbbenve láttam hogy lányom a kád alján háton fekszik, víz alatt, jó sok víz volt a kádban és csak a lába és a keze állt ki a vízből. Biztosra vettem hogy nem fulladt bele mert akkor nem tudta volna magát úgy tartani és picit mocorgott is közben, szóval egyértelmű volt hogy direkt csinálja ezt.

Nem tudta szerintem hogy felmentem a felső szintre és azt sem vehette észre hogy bementem a fürdőszobába mert az ajtó nyitva volt és nálunk a szőnyegen egyáltalán nem hallani ha valaki ott mászkál.

Első gondolatom volt hogy kiszedem a vízből de egyértelmű volt hogy ő ezt direkt csinálja ezt a játékot és nem akartam ebbe is beleszólni. de nagyon megdöbbentem, megijedtem ahogy ezt megláttam. Azért is lep meg mert amikor strandon voltam vele sose ment le víz alá. Kimentem a fürdőszobából és kintről figyeltem mit csinál és egy idő után feljött a víz alól és folytatta a mosakodást.

Erről mit gondolok?


2012. jan. 18. 18:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hajat mosott...?
2012. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy unatkozol, semmi baja, valószínűleg ott biztonságban érzi magát, visszatartotta a levegőt és számolt , meddig bírja.
2012. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, csak feküdt a víz alatt. Lába a "falon volt", kezét meg lazán a kád szélén tartotta mint mikor elnyújtózik valaki. és kb. 10 másodpercig voltam bent, addig így volt és csukva volt a szeme.
2012. jan. 18. 18:19
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy dolog.Én is szoktam ilyet csinálni néha csak úgy.

14/L

2012. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

Végtére is gyerek még. :)

2012. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is 15 éves és születése óta imád a víz alatt lenni, azt hiszem 3-4 percig is elvan a kádban víz alatt. Nekem rémisztő, de ő imádja:)

Legutoljára pont tegnap kérdezett rá, hogy én meddig bírom .

Nem lehet, hogy elkezdődött valami verseny az osztálytársakkal? Vagy olvasott valamit a neten és kipróbálta?

Miért nem kérdezed meg tőle? Nincs köztetek olyan viszony, hogy ezt megkérdezhetnéd?

Most már én is kíváncsi vagyok.

2012. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ne csináld már! ez egy nagyon jó kis játék, nagyon ügyes és semmi baj ezzel. Fogadd el a lányod és BÍZZ BENNE!

Próbáld ki te is, egyik fürdésnél.

az jó, ha valaki szeret lubickolni. a fürdőkád "kicsit" védettebb, biztonságosabb hely, mint a strand, azt gondolom te is látod :)

légy rá büszke és fogadd el őt.

2012. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Vagy éppen fél a strandon lemenni a víz alá és kezdetben a kádban gyakorolta,hogy leküzdje a félelmét.

Vagy szimplán szórakozott,én is szoktam ilyesmiket csinálni a kádban. Kikapcsolás és senki sem látja miket csinálok,vagyis inkább senkinek sem kéne ,hogy lássa. Bár nálunk soha nem nyit be senki ha odabent vagyok:)

15l

2012. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves vagyok, de hajmosás előtt én is imádok teljesen elmerülni a vízben és csak hallgatni a csendet, vagy az átszűrődő zajokat. Nagyon megnyugtató.

Ez szerinted miért probléma? Nem kötözködésképpen, de nem értem, ezen miért akadtál fenn.

L/24

2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.

Megkérdezni nem akarnám tőle mert az ő dolga mit csinál, nem akarnám ebbe beleütni az orrom és megkérdezni mi is volt fürdés közben.

Nem fennakadtam rajta csak megdöbbentett és megijesztett. életemben nem jutott eszembe hogy ilyet csinálhat a kádban valaki, erre mikor bemegyek a fürdőszobába őt így találtam és hát a lélegzetem is elállt és teljesen ledermedtem.

2012. jan. 18. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!