Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha egy 15 éves lány...

Normális, ha egy 15 éves lány fiújának az anyja el akarja vinni a lányt nőgyógyászhoz, hogy védekezzenek?

Figyelt kérdés
Annak a lánynak is van anyja, jó is a kapcsolatuk, a másik miért nem a fiának ad óvszert?! Talán csak túlreagálom v maradi vagyok v a fiús anyuka ennyire előrelátó?
2012. febr. 7. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Előrelátó a fiú anyukája,példát kéne venni másik anyukának is tőle.Az legalább mindkét gyerek életét próbálja nem elrontani,segítséget nyújt mindkettőnek:)
2012. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm

hát ez nehéz kérdés.

de igazad van a fius anyukának kellene óvszert adni, föleg hogy ne csak a baba de a betegségek ellen is védekezzenek.


kérdés hogy a lány mit szeretne, mert most nem azért de anyósom nögyógyász mellett aszisztens és mióta együtt vagyok a fiával simán oda járok nögyógyászhoz. nincs bent soha a vizsgáltkor vagy beszélgetéskor sem, csak könnyebben kapok idöpontot. terhesen bejön a hasi UH-kor meg ö veszi le a vért a laborhoz, meg ö mér vérnyomást stb... én szeretem hogy ö ott van, egy csomó hülyeséget kérdezhetek és ha nem tudja a választ akkor megkérdezi a dokinénit.

2012. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
jol teszi hogy nem csak homokbadugja a fejet es bizik a szerencseben hogy hata van eszuk vedekezni viszont 15 evesen en nem nagyon engednem hogy a lanyom fogamzasgatlot szedjen.
2012. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem normális, ha ez a lánynak kellemetlen.

Abban az esetben, ha a lánynak rossz a kapcsolata az anyukájával, és megkéri a barátjának az anyukáját, hogy kísérje el, úgy más a helyzet. Úgy normális, és rendes dolog.

2012. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem normális szerintem. a lányos anyukának kéne vinni a lányát, a fiús anyának pedig adni az óvszert + beszélni mindkettőjükkel a védekezésről.
2012. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

szerintem már az sem normális, hogy 14-15 éves kisgyerekek szexuális életet élnek

de ha nem bírnak a vérükkel, akkor lányos anyukának kéne intézkedni

szerintem

2012. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Ezt Neked kellene egyedül megtenni, mármint azt, hogy nőgyógyászhoz mész, ha szexuális kapcsolatra készültök a fiúval.
2012. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ma 15:14 Hiába megy el egyedül,mert fogamzásgátló felírásához 18 év alatt a szülő is kell.
2012. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom,hogy kell-e szülő,vagy sem,nem vagyok otthon a témában,de egy 15 éves lánynak jó a fogamzásgátló?Nem zavar be az amúgy még kialakuló ciklusában.Lehet,hogy én vagyok elmaradott,de nekem ilyen korban még voltak problémáim.Szóval ilyen fiatalon szexuális élet,meg fogamzásgátló.Hát,még korainak tartom,igaz,lehet,hogy én vagyok konzervatív.Inkább készítse fel a szülő őket és figyeljenek oda rájuk,amennyire csak lehet.
2012. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Sztem az a nem normális,hogy 14-15 éves kislányok szexelnek,baromira éretlenek hozzá,De a fogamzásgátló sem egészséges kislányként.Inkább beszélni kéne agyerekkel hogy korai a szex,nem pedig fogamzásgátlót íratni,majd meddő lesz,meg máj problémái lesznek a rengeteg hormontól.
2012. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!