Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok elsőnek discoban, buliban? Hány évesen rugtatok be elsőnek? 15/F

Figyelt kérdés

Vannak olyan velem egy idős fiúk,lányok (15év) akik már cigiznek,berugtak stb..

Szetintetek normális az,hogy egy lány már 13 évesen nem szűz..meg buliba járnak..??

Szerintem nem...

Nekem nem kell olyan barátnő aki az előttem lévő barátjait leszopta stb

És sajnos mai világban nehéz ilyen nőt találni..

Ti is így gondoljátok?? 15/F


2012. febr. 7. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha lehet így nevezni akkor az egyik Fogathajtó verseny után úgy szokás hogy kint alszanak a lovasok és buliznak egész éjjel. Tavaly (2011) én is kint aludhattam és ki mentünk bulizni éjfélig utána kb. 3-ig beszélgettünk, meg ittam egy korty Unicumot azon kívül csak üdítőt meg vizet.

Amúgy szerintem sem normális főleg az nem hogy valaki 13 évesen elveszti a szüzességét komolyan annyira le döbbent.. :O

Amúgy max. ennyi meg hát anyuékkal szoktam járni bálokba de inni szinte soha max. egy-egy korty pezsgőt vagy valamit, de tudják anyuék és soha nem rúgtam be. :)

14/l

2012. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Cigizni cigiztem már, de még nem voltam buliban, éppen ezért még nem rúgtam be. Kóstoltam már az alkoholt, de nem vagyok a híve. :)

15/L

2012. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem nem kell olyan barátnő aki az előttem lévő barátjait leszopta stb "


Akkor neked nincs sok időd! Előbb utóbb mindenhol van orál. Gondolom azóta fogat mosott egyszer kétszer. De azért gondolom elvárnád, hogy téged leszopjon.


"És sajnos mai világban nehéz ilyen nőt találni.. "


Ilyen kislányt öhöm... igen.


Szerintem elég kisfiú vagy még. Nem tudom miért fáj neked, hogy ők bulizni mennek.

2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

19 éves vagyok, de még soha nem voltam discoban, mert az a bulizási forma, az a zene nem tetszik. Inkább elmegyek koncertre, bálba, vagy csak beülni valahova és zenegépen nekem tetsző zenét nyomni, esetleg karaokezni.

13 évesen is voltam már koncerten, de a szüleimmel vagy a barátnőm szüleivel, felnőtt nélkül nem engedtek volna el. Nem ittam, nem pasiztam. 15 évesen voltam először szülő nélkül koncerten. Ott se ittam sokat, összesen egy vodka narancsot, azon kívül csak üdítőt.

13 évesen nem szexeltem, ki is akadok azon, hogy kisgyerekek szexelnek. Én tudtam várni 17 éves koromig, más miért nem?

19/L

2012. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Olyan buliba ami nem iskola által rendezett volt, ott 15 évesen voltam először. Ittunk, de ésszel, nem rúgtam be:)

16 évesen kezdtem először bulikba járni, akkor ittunk is, őszintén megmondva rúgtam is be, de mindig tudtam hol a határ (hányásig soha nem ittam maga). 18. szülinapomkor ittam annyit, hogy hánytam, meg utána volt még két olyan jól sikerült buli amikor hánytam is, de több nem.

Az, hogy 13 évesen valaki buliba jár, és nem szűz, az nem normális...

"És sajnos mai világban nehéz ilyen nőt találni.."

Ezzel viszont nem értek egyet, igenis lehet rendes, aranyos lányt találni a mai világban is, igaz nem a discoba kell keresni...Főleg a te korosztályodba rengeteg olyan lány van aki nem ilyen, csak ők nem reklámozzák magukat.

2012. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
22L vagyok,szülinapi buliban már ovisként voltam,komolyabb buliba 17 évesen voltam először szilveszterkor,de úgy sűrűbben 18 évesen kezdtem el bulizni járni,discoba nem voltam,mert utálom a discos,tuc-tuc gagyi zenét,meg azt hogy tele van kis 12-14-15 évesekkel,cigit egyzser próbáltam 19 évesen,de szörnyű volt,amúgy sem szerettem sosem,szüzességem 19 évesen veszítettem el,és úgy gondolom nem veszítettem semmit,nem maradtam le semmiről,attól,hogy nem 13-14 éves kislányként kezdtem "élni az életet",inkább nyeretem,még pedig azt,hogy gyerekként viselkedtem gyerekként,és azt hogy az arcom nem olyan,mint egy 60 évesé,mivel sminkelni sem sminkeltem 17-18 éves koromig,azóta sem sűrűn max szemceruza,szempillaspirál,és korrektor,sajnos manapság a tinik azt hiszik 13-16 évesen már sminkelni,bulizni,szexelni,inni kell,nehogy lemaradjanak,holott a bulik ideje érettségi után kezdődik
2012. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
*nyertem,ja inni 17 éves koromig max ünnepekkor egy pohár,pezsgőt,bort ittam szülői engedéllyel,kb 15-16 éves koromtól,részeg egyszer voltam egy táborban,nem szándékosan 17 évesen,szoktam inni,de figyelek a mértékre,tudjam mit csinálok,haza tudjak menni,és másnap ne fogjam a fejem a viselkedésem miatt
2012. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Az én lányom 15 éves és már nem szűz. ( nyár óta)

Tudod kicsim, szokás fogat mosni is és nem érzel te abból semmit hogy lesz.pott valakit , hogy a te szóhasználatodat használjam én is :-)

Viszont a kis lelkednek biztosan nagy trauma , de ha picit fiatalabb lányt keresel, és vársz rá egy pár évet mert persze szerelmes is vagy belé akkor tuti a tiéd lehet!

A lányom elsőnek 14 évesen volt az öcsémmel( akkor volt 18) bulizni. Egy házibuliban voltak, és nem ivott csak abból amit ők vittek, abból is csak egy felest hogy meg legyen a hangulata :-)

Én inkább megveszem neki, minthogy másét igya amibe ki tudja mi van keverve..

Ja és hogy még egy kicsit beléd kössek a 15 évesek még lányok, én sokkal inkább nő vagyok, de nőkből főleg nem fogsz olyan találni aki még nem sz.pta le a barátját :-)

35.N

2012. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

3 hét múlva leszek 15, lány vagyok.

Fél éve, tehát 14 évesen voltam először rendes diszkóban. Asszem 12-13 évesen ittam először (nem egy-egy kortyot, hanem mondjuk 1-2 pohárral). Állítom, hogy nem voltam még berúgva. Volt már olyan, hogy piától egy este hánytam 3x, de mindenre emlékszem, ami azon az estén történt, és magamnál voltam. (éhgyomorra ittam) Kb 1 éve voltam "becsiccsentve" először (mindenen mosolyogtam, röhögtem, kicsit düledezve jártam).

Cigit szintén tavaly próbáltam először, akkor 4 szálat szívtam el, utána nem is volt félévig cigi a számba. Cigizni max bulikban szoktam, vagy nagyon néha (havonta 1x-2x) hétköznap is. Ezt nevezik tudtommal "partydohányosnak".(?)

Szűz vagyok.


ennyi. Ettől még nem leszek rosszabb, mint más korombeli...

2012. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

15 éves vagyok, osztálykiránduláson rúgtam be először. :)) És azóta még kétszer. Nem durván, tudtam járni (bár kicsit dülöngélve), nem fetrengtem a hányásomban, és mindenre emlékszem. Cigizek is, térsaságban, heti max 1-2 szál. Szűz vagyok, még nem is smároltam. Ilyen vagyok, ez van. Nem vagyok mintalány, de a legrosszabb se vagyok. (hozzáteszem ezek ellenére csak 2 négyesem volt félévkor.) Sajnos így jártál, ha tökéletes lányt keresel...

Buliban még nem voltam, mert nagyon nem szeretem a diszkós zenét... De a koncerteket szeretem. :))

2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!