Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltok ehhez? Szerintem...

Mit szóltok ehhez? Szerintem borzasztóan rossz, hogy ebben tényleg van igazság!

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 9. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ki vannak már fordulva a mai 13 évesek.

Bár a szülők is hibásak benne, érdekes hogy belőlünk nem lett ilyen idióta.. Pedig nem 50 éves vagyok, nem régen voltam tini...

24/N

2012. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nittababy ***** válasza:
100%
Most le lehet hurrogni de én a gyerekemnek tuti hogy nem fogom megengedni hogy ezt csinálja akár tetszik akár nem fiatal még hozzá!!és nem értek vele egyet hogy neki hogy engedhetik!!!egy éves kis csajszim van és remélem hogy nem lesz ebből köztünk majd vita ha felnő én próbálom úgy nevelni hogy tudja hol a határ!!!És persze azt gondolom hogy ha valaki így festi magát a végén nem érne meglepi a k....va lenne!!
2012. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mikor én 12 éves voltam, egyébként 1986-ban, még a kislányok kislányosak voltak. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 9. 11:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Lehet, hogy vannak, akik így néznek ki, de a környezetemben több 12 éves lány is van, és mindegyikük a bal oldali képre hasonlít.
2012. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azért még nincs ennyire "eldurvulva" a helyzet, max. külföldön...

Mikor ÉN voltam 12 éves, még akkor sem volt ilyen. Sminkes, cigizős, ivós kislányok-fiúk... Nem tudom mikor jött ez divatba...


19F

2012. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik vagyok.

Azt azért hozzátenném, hogy egy jó nevű hatosztályos gimnáziumba jártam, ahol már hetedikben is volt egy olyan osztálytársam, aki ivott, cigizett, és mindez 15 éve volt. Aztán a mai napig ő a legjobb barátnőm. Kinőtte. Anyukám meg azt mesélte, hogy amikor ők ballagtak nyolcadikból, egyik osztálytársa már terhes volt.

Mindig voltak elhajlások, nem csak a mai kor terméke ez.

2012. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, biztos voltak régen is ilyenek, de jóval kevesebb. Nem úgy mint ma...
2012. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Aha, sajnos tényleg van benne igazság. El van túlozva, de van. Egy havernőm is szokta magát sminkelni, közben fejlettségileg kb. olyan, mint a baloldali kiscsaj, és a szemceruzától nem úgy néz ki, mint a jobboldali kép, hanem mint egy bohóc. :D Különben sokan csesztetik a korosztályomat, hogy a mai 12-13 évesek úgy néznek ki, mint a 16-18 évesek, meg testileg milyen fejlettek, etc. 12 éves létemre engem is rendszeresen 14-16 évesnek néznek, pedig az öltözködésem se hasonlít az övéjükhöz (egyenesszárú, magas derekú nadrágok, tengerész blézer egyszerű fölsővel, gyöngykarkötők, hajbavaló masnik), és mégcsak nem is sminkelem magam. Ami mondjuk tök normális ennyi idősen, de mindegy. Lehet, hogy én lakom túl normális környéken, de pl. az osztálytársaim kinevetik a 8.-os lányokat is, amiért 3 kiló vakolatot kennek magukra, meg a 7.-eseket is, amikor magassarkúban tipegnek. Jó, ez kissé álszentség, mert nekem is van telitalpú bokacsizmám, de legalább tudok benne járni.

Nem értem én a mai fiatalokat. :D

2012. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
ez akkora hülyeség 10 lányból jó ha 1 így nézkí tény szokták sminkelni magukat de azért ennyire nem szokták de sok okos már írja bezzeg az ő idejébe...
2012. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igaz, sok olyan lány van, aki korához illően néz ki, de sajnos egyre többen vannak, akik úgy néznek ki, mint a jobb oldali képen lévő lány. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 10. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!