Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Néhány tanuló miért nézi le...

Néhány tanuló miért nézi le azt, aki jobban tanul náluk?

Figyelt kérdés

Jól tanulok, a legjobb tanuló vagyok az osztályban. De van pár ember, aki folyton kibeszél a hátam mögött, megjegyzéseket tesz rám. Ha ötös dolgozatot kapok, akkor cincegnek, sóhajtoznak, " ez már megint ötöst kapott"-oznak.

Én esküszöm, nem szolgáltam rá, nem vagyok stréber. Én szoktam néha elmagyarázni az osztálytársaknak egy adott anyagot. Megvan a baráti köröm, velük vagyok egésznap, sok vizet én nem zavarok.


De komolyan, ezért miért kell utálniuk ? Nem dörgölöm az orruk alá, meg semmi...


2012. febr. 9. 16:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A stréber nem az, aki ötös dolgozatokat kap /mellesleg nem vagyok mindenből ötös/, hanem az, aki nyal a tanároknak, mások orra alá dörgöli, hogy ő mekkora jani, hogy ötöst kapott, törtet, minél fontosabb neki, hogy ő legyen a tökély.

Tévedésben vagy, de csak imádjad akkor az "ilyeneket".


[link]

2012. febr. 9. 19:35
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke rá, az ilyenek csak irigyek rád. ;)
2012. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 9. 21:28
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a hozzád hasonlóakat. Hogyha valami rossz gondolatom van feléjük általában az hogy én miért nem vagyok ilyen szerencsés hogy 1 óra tanulásból 5-ös vagyok.
2012. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pont fordítva van.én az osztály "sötétjei" közé tartozom,legalábbis szerintük..ha rossz jegyet kapok,rögtön szánalmas és szar ember vagyok,aki semmire se jó,és semmire nem viszi.azért nálatok szerintem jobb a helyzet,mert így már nekem életkedvem sincs..
2012. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok a "hűdenagyonokosvagyok" emberek, akik a másik pofájába dörgölik, hogy "ötös kaptam matekból, te többet úgy se tudsz, örülj a kettesnek",vagy tanár: "Neked most nem kell felelned, mert úgy is tudod az anyagot XY" Általában kinyalják a tanár seggét is ha négyest kap , akkor a tanár azt mondja: "néha te is hibázhatsz XY, meg kapod az ötöst" kb ezért nézik le őket, mert velük mindig kivételeznek... 16 éves CsajSzi
2012. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ebben igazat adok, néha velem is előfordul.

De ne hidd azt, hogy én ezt akarom ? Nem mondhatom meg, hogy a tanár mit mondjon, és amúgy baromi rossz, hogy ezt csinálja.

Komolyna, ilyenkor a föld alá süllyednék, elhiszed ?


Úgyhogy, kedves csajszika, ne nézd le az ilyeneket, nem biztos, hogy azért mondja a tanár, mert nyalizós stréberek.

2012. febr. 10. 14:42
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem vagyok a legjobb tanuló,az átlagom 4-es fölött van és engem szoktak piszkálgatni,hogy milyen béna vagyok már csak épp azt nem tudják,hogy miért nem tanulok úgy,mint ők.
2012. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
féltékenység.
2012. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ahogy az 1-es leírta


ne törödj vele. Te lehetsz az, aki szeretnél, ők meg lesznek cipőpucolók.


Nem nézem le a munlát, és nekem se esik le az aranygyűrű, csak szegény buták egész élteükre frusztrálni fogják magukat, hogy a képesítés nélküli munkán kívül soha semmit nem fognak tudni elvállalni.

Az érettségi ma már semmi. vagy szakma kell, vagy diploma...

2012. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!