Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kitegyem a kocsimr...

Szerintetek kitegyem a kocsimra T (tanuló) jelzést? Vagy ez már ciki napjainkban? Ha felragasztom akkor tényleg jobban szívat a többi autós?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kitettem. Nem szégyen az, ha kezdő az ember. Senki sem úgy születik, h belepottyan a vezetőülésbe.

Az, h a többi autós hogy viszonyul hozzád, az változó. Van, aki sokkal segítőkészebb, kienged, vagy ha lefulladsz, elnézőbb veled. Persze olyan is van, aki emiatt szemétkedik, de az akkor is szemétkedne, ha nincs kint a T betű.

2011. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha kis városba mész ott még talán értékelik de nagyvárosba, autópályán csak azért is megmutatják hogy ők az 1 éves jogsijukkal milyen jól kenik.
2011. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tettem ki mikor megkaptam a jogsim, igaz előtte is imádtam vezetni és azóta is imádok és tudok is jól, engem az szokott nagyon idegesíteni hogy sok T betűs városban megy 35-40-el, egyenesben meg mennek 140-el és ha van egy S kanyar amit simán be lehet venni 110-el is de nem mondom hogy annyival de 80-90-el még egy rutintalan is bevenné, ők szinte megállnak ha meg egyenesben meg akarnám előzni ott meg nyomja mint a hülyegyerek
2011. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát cikinek semmiképp nem ciki.
2011. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyed, azért tedd ki mert igy jelzed, hogy egy váratlan helyzetben esetleg nem a megszokott módon reagálsz, igy sokszor elkerülhető egy baleset.

A "T" betünek szóló elözékenység itt csak másodlagos, persze sokszor ez is előny, használd ki.

2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kitenném, szerintem nem hátrány (bár tény, ha adódik alkalom, akkor szabályosan megelőzöm, de semmiképpen sem az Ő számára kritikus helyzetbe hozva, erőltetve a dolgot), ha bármi nem kívánt történik valamiféle védettséget ad a megítélésben.

Én ezek miatt vigyázok rájuk...

2011. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ki.

Bár nekem még nincs autóm, de ha lesz, akkor ki fogom tenni. Az oktatóm is mondta, hogy nagyon-nagyon ajánlja, hogy rakjam majd ki.

2011. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En is kitettem, eredmenye kb annyi, hogy aki tud megeloz ha van ra ok ha nincs :)

Viszont engem kifejezetten zavar ha ugy erzem hogy feltartok valakit es jonnek a seggemben, idegesit, szoval elozzon csak le, nem zavar. Viszont nem szoktak ramhuzni a kormanyt, savvaltaskor tobben engednek be, talan mert felnek hogy a mazsola nem nez a tukorbe :) Kevesebbszer fordul elo hogy kiteszem a balindexet hogy atsorolnek es meg ketten-harman elhuznak mellettem hogy "majd utanam johetsz vaze".

Igy aki ideges-sietos az messzirol latja es leeloz amint tud. Meg ha en latom magam elott a jelzest, en is valahogy nagyobb tavot tartok, jobban figyelek arra az autora hogy mire keszul.

2011. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beatrix17 ***** válasza:
100%
A türelmetlen soförök dudálni, anyázni fognak,ha van T betűd,ha nincs,ha szerintük nem ugy veszed fel a közlekedés ritmusát,ahogy nekik tetszik.De a normálisabbja lehet,türelmesebb lesz veled!
2011. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

tedd ki.

Alig volt pár hetes a jogsim, egy macisajtnál lassítottam ugyan, de nem eléggé. Nem láttam a védett úton közlekedőt. Nagy fékezés, én gyorsítotam, hogy ne legyen baj. Alig hogy kihevertem a sokkot, már vinnyogott meg villogtatott mögöttem a zsaru. Mondtam is hogy friss jogsi meg mutattam is, így látták hogy ténleg csak a rutintalanság....


Általában segítőkészebbek, többen előzgetnek, meg néhányan dudálnak de ez van.

2011. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!