Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok agresszív? Lehet...

Miért vagyok agresszív? Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, úgy érzem elég agresszív és hamar dühös leszek, és olyankor nem tudok uralkodni magamon. Lehet hogy apukámtól örököltem (ő is ilyen). Mit csináljak? Mert szeretnék változtatni, nagyon. Lehet ezellen tenni valamit? Pszichológus? Azt nem igazán szeretném..
2012. febr. 11. 11:04
 1/6 anonim válasza:
90%
mehetsz pszichológushoz is, de szerintem mielőtt dühöngsz gondolj anyukádra.Ő ezt érdemli???
2012. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sablonszöveg, de a kamaszodás, hormonok, stb. elég nagy zürzavart csinálnak az ember hangulatában is , nem biztos hogy egyböl pszihomókushoz kell szaladnod.

Azzal a gondolattal viszont meg kell barátkozni , hogy a dühkitörések, hiszti, stb. a felnöttek világában nem igazán hasznos dolgok, egy kis önuralmat kell gyüjtened, és megtanulni magadon uralkodni, még ha nagyon nehéznek is tünik.

Ha ugy érzed, hogy nem tudsz egyedül megbirkózni vele, akkor viszont egy idö után érdemes szakemberhez fordulni.

2012. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
veszel egy box zsákot a szobádba, és ha éppen idegkitörésed van, neki ugrasz és püfölöd néhány percig:D meg fog nyugtatni:D
2012. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És boxzsák nélkül? :D hogy nyugtathatnám le magam?
2012. febr. 12. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire huzod fel magad ok nélkül, lehet hogy mikor elindul felfelé a pumpa elég ha elkezdesz magadban számolni tizig-húszig, és amig a végére nem érsz addig nem teszel semmit, az a pár másodperc sokszor pont elég, hogy ne "robbanj".
2012. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni, köszi :)
2012. febr. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!