Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a helyzet akkor amikor a...

Mi a helyzet akkor amikor a barátnőm mindig elmondja, hogy nem érti miért nem bízok benne és hogy miért nem mondok el neki semmit, de amikor azt mondom pl hogy veszekedtem x-szel meg szomorú vagyok akkor rá sem hederít?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem vele beszéled ezt meg??
2012. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő szokott neked ilyen bizalmas dolgokat mondnani? Mert ha nem, akkor nincs joga tőled ilyet kérni. Egyébként ezt sosem értettem, az embernek vagy van kedve valamiről beszélni, vagy nincs, nem lehet erőltetni.
2012. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő elmondott nekem bizalmas dolgokat.
2012. febr. 16. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
sziaa az én barátnőm pár hete nem a barátnőm mert már más barátja van...na mind1.nállunk ugy volt h ő elmondott sok dolgot mert én nem mondtam senkinek..de én nem biztam benne mert ha elmondtam valamit és megkértem h ne mondja el akkor elmondta másnak és amikor megsértődtem rá akkor meg ott mondta h ezért most mért..??istenem de ha én mondtam volna el...ha nem bízol benne ne mond l nekii a dolgokat:)
2012. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbízok benne csak az a baj, hogy egy értemnél többet sosem bír kinyögni.
2012. febr. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!