Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pärom szinte semennyit sem...

A pärom szinte semennyit sem foglalkozik velem, nagyon szomoru vagyok! Hogyan vältozhatna a helyzet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,kisfiunk mäsfél éves.ällandoan fözök mosok takaritok,ami nem baj,hiszen szeretem is csinälni az mellett hogy a kötelességem is egyben.a pärom dolgozik hétfötöl péntekig reggeltöl estig.idönk szinte semmi egymäsra.ha meg héTvégén itthon vagyunk,csak fetreng az ägyban ,tvzik,amit egy ideig megéRtettem hiszen färadt a munkätol.de azéRt mégis csak vagyok neki meg a kisfiunk.ma is épp mondta hogy lehet elmegy a barätaival..elszokott menni minden héten egyszer pär orät vagy 2 hetente.nem csal meg ez biztos.mär mondtam neki hogy szeretném ha törödne velem,ha foglalkozna velem,ha érezném hogy szeretne kettesben lenni velem,hogy csinäljunk közös programot.akär a gyerekkel.de semmi jelét nem lätom,hiäba beszéltem ennyit:(.tanäcstalan vagyok,és igazän szomoru.külföldön lakom,itt nekem se kutyäm se macskäm,se "csalädom".csak ö van nekem meg a fiam.kérlek valami tanäcsot adjatok:(.köszönöm
2009. aug. 22. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Talán előbb igazán meg kellett volna ismernetek egymást és utána jöhetett volna a gyerek...
2009. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..de a kérdésre värok vàlaszt,tanäcsot.
2009. aug. 22. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nehéz eset, azt kellene megtudnod tőle, hogy mi az oka annak, hogy nem törődik veled? Az nem kifogás, hogy fáradt a munkától, mert ha vállalta a családot, akkor vállalnia kellett azt is, hogy az a család törődést igényel.

Ülj le vele. Készíts neki valamelyik este egy finom vacsorát, a gyereket fektesd le aludni, borozzatok, kapcsolódjatok ki és próbáld megértetni vele, hogy neked ez mennyire rossz ez a helyzet. Tudasd vele, hogy mennyire szereted, és igényled a társaságát, a szerelmét és a régi időket, amikor feltehetőleg nem volt ekkora űr köztetek. ne várd hogy belerepüljön a sült galamb a szádba, mert lehet őt is ezt bántja, hogy nem közeledsz felé. Kezdeményezz az ágyban, öleld meg vagy mondd el neki, hogy igenis a kisfiadnak és neked is mekkora szükségetek van rá és nem csak azért, mert ő keresi a pénzt, hanem azért mert ő életed párja. Ne hagyd hogy ellaposodjon a kapcsolatotok. Ha szeret rá fog jönni, hogy milyen butus is, hogy elhidegült tőled...

2009. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, egyébként mit reagált arra, hogy mondtad neki hogy szeretnéd ha törődne veled? mondott valamit, vagy kereste a kifogásokat, mert ha jöttek a kifogások akkor valami sántít
2009. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy te így nagyon boldogtalan vagy, és ha nem változtat, kénytelen leszel elhagyni, mert nem akarsz egész életedben boldogtalan lenni.
2009. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húúú...mintha magamat olvastam volna :/ gyerek, külföld,nemtörődömség,haverok hetente stb. Én már kezdem megszokni...
2009. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat mindenkinek!!kedves utolso:merre laksz?
2009. aug. 24. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!