Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Menstruáció! Extra fontos....

Menstruáció! Extra fontos. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval, éjszakánként valahogy úgy cinálom, hogy egy szatyrot teszek az alá a rész alá, hogy ne legyen minden véres... De nap közben a suliban nincs lehetőségem betét cserélni (ne kérdezzétek miért, mert hosszú...) Szóval 7:30-tól olyan du. 2-ig nem tudok cserélni, de viszont minden nap átázom... Hogy tudnám megoldani? Gondoltam arra, hogy dupla bugyit veszek fel, és mind a kettőbe egy-egy betét vagy én nem tudom.. Kérlek segítsetek!


UI.: Bocsánat, hogy összeszedetlen volt a szöveg, de fáradt vagyok.. :)


2012. febr. 13. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha tényleg nem tudsz cserélni (amit kétlek), akkor tampon+ betét.
2012. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért olyan hihetetlen ez.. Az iskolánk szét van kaszabolva, mivel a fő épületben nem férünk el, ezért egy másik iskolánál, egy ilyen kicsi különálló épületben, (2 osztály van) az emeleten van a lány wc és ott semmilyen szemetes nincs, ahova ki tudnám dobni, és a nagyok mindig ott vannak, és úgy is ki fognak röhögni, mert iszonyatosan pici a wc és minden apró zaj, hallatszódik.. Tudom, hogy Ők is menstruálnak, de ezt itt úgy sem értenétek meg..
2012. febr. 14. 00:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ertem amit irsz, de gondolj arra is, h ha orakig nem cserelsz betetet, tampont, es total at vagy azva, meg fertozest is kapsz, vagy meggombasodsz. Amugy a tampon plusz ejszakai betet kene birja ennyi ideig, de oszinten, en nem kockaztatnek, es nem erdekelne, h ki latna meg nem. Te egeszsegedrol is szo van!
2012. febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj, a nöi wckben ez természetes jelenség,senki nem fog kinevetni ha meghallja a betétcsere hangjait. Viszont ha majd úgy ätäzol,hogy a ruhäd, esetleg a pad,szék is véres lesz, akkor az több mint kellemetlen... Plusz ahogy az első is írta, elfertőződhetsz. Soraidból ítélve még nagyon fiatal lehetsz,én tampont nem ajänlok. Always éjszakai betét, akär 2egymäs mögé téve, elcsúsztatva,hogy elöl is hätul is jo hosszan védjen. És dmben, rossmannban, patikäkban lehet kapni ún. Inkontinencia betétet, ami sokat kibir. De ettől függetlenül igenis menj wcre cserélni! Ezt nem kell szégyellni! Irtam,az a gäz ha egyszer úgy ätäzol,hogy mindenki észreveszi...
2012. febr. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél Tena Lady betétet.
2012. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt egyáltalán nem gáz, ha meghallják, mint írtad, ők is menstruálnak, gondolom, ők is cserélnek. Másrészt a használt betétet be lehet jól csomagolni, zsebrevágni és elvinni egy észrevétlen egy kukáig. Harmadrészt meg ezzel tényleg ne viccelj, mert komoly fertőzést lehet kapni. Negyedrészt pedig átázni vagy hatalmas, nejlonzörgős pelenkát hordani egész nap sokkal cikibb.
2012. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy annyira fiatal,akkor használj tampont azt nem hallják. Vigyél mindig be magaddal zsepit és egy uzsonás zacsit és abba tedd bele. Azt bele a nadrágba és ha nincs más akkor tedd bele a táskád elrejtett zugába összezárva és otthon dobd ki. Így 2-3 óránként is elmehetsz. Otthonra meg estére maradjon a betét. Tudom miről beszélsz, emlékszem a sulis éveimre. De ha hagyod magad akkor így is marad. Ne más véleménye érdekeljen már. Amúgy meg tényleg sokkal égőbb ha felállsz óra után és tiszta vér a nadrágod. És akkor nem csak a lányok hanem a fiúk is röhögni fognak.
2012. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Betétből is van rengetegféle. Én az első 1-2 nap még nappal is éjszakait használok, mert nekem is elég sok szokott lenni és csak így érzem magam biztonságba,, valamint éjszaka is csak éjszakait használok és azzal még sosem áztam át, pedig néha tényleg elég sok van.. AZ alwaysnek elég jók szerintem a betétjei, vannak hosszabbak, nedvszívóbbak. Nem tudom most mit használsz, de az ilyen névtelen, legolcsóbb betétek nem jók. Én azt mondom, hogy erre nekünk nőknek muszáj áldozni pénzt. Amúgy vattát is tehetsz a betétre még és azt kidobod, amikor pisilsz, az akkorra már átázik, de a betét még nem fog nagyon átázni. így jobban ki lehet húzni több óra hosszát. És nem ciki a wcben a betétcsere.. ez természetes dolog.
2012. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nincs,hogy egy iskolában nincs lehetőség betétet cserélni.

Tényleg fertőzést is kaphatsz egy héten át minden nap átázol a suliban és úgy mászkálsz-ülsz. Ráadásul ha belegondolsz melyik cikibb?

Hallani azt,hogy zörög a betétzacskó vagy az,hogy átázva mászkálsz és a szék is véres lesz?Kihívnak a táblához és mindenki látja..

A többit meg már tényleg leírták a többiek..és igazuk is van

2012. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg az osztályfőnököddel hogy épp most jött meg és hátha kienged óra alatt. amugy egyetértek az elöttem irókkal nem ciki az ha hallják ez természetes dolog minden lány menstruál. ( irok privit ,ha kell nyugottan kérdezz )
2012. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!