Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Menstruáció! Extra fontos....

Menstruáció! Extra fontos. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval, éjszakánként valahogy úgy cinálom, hogy egy szatyrot teszek az alá a rész alá, hogy ne legyen minden véres... De nap közben a suliban nincs lehetőségem betét cserélni (ne kérdezzétek miért, mert hosszú...) Szóval 7:30-tól olyan du. 2-ig nem tudok cserélni, de viszont minden nap átázom... Hogy tudnám megoldani? Gondoltam arra, hogy dupla bugyit veszek fel, és mind a kettőbe egy-egy betét vagy én nem tudom.. Kérlek segítsetek!


UI.: Bocsánat, hogy összeszedetlen volt a szöveg, de fáradt vagyok.. :)


2012. febr. 13. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Libresse éjszakai betét (Nagyon hosszú,hosszabb az Always-nál is) vagy Tena Lady. +tampon...de necces,ha nem tudod felrakni vagy vmi... Meg azt többször kell cserélni...meg a kézmosás....Hát nem is tudom...
2012. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

általánosban én is féltem, hogy kihallatszik, ezért lehúztam először a wc-t és úgy bontottam ki a betétet, hogy a vízzubogás elnyomja. próbáld ki, tudom, miről beszélsz:)

18L

2012. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 étoile et lune ***** válasza:
100%
Ja, én is utáltam eleinte kibontani a betétet az iskolában, aztán rájöttem, hogy b*szki, nekik is szokott lenni - jó esetben. Aztán rá kellett szoknom a betét+tamponra, és olyan kis furfangos csomagolású tampont sikerült szereznem, hogy el is késtem óráról, mire rájöttem, hogy kell kibontani. Egyébként én nem azon akadtam fenn, hogy nem tudsz elmenni cserélni napközben, hanem azon, hogy szatyrot teszel magad alá éjjel. Én a törülközőt ajánlanám inkább. Na szóval én is éjszakai betétet javasolok, minitamponnal, az nem árthat. A lényeg, hogy a tampont először otthon próbáld ki, és ne elégedj meg annyival, hogy már nem látod, nyomd fel addig, amíg már az ujjadat se látod, különben nyomni fog, és ki is esik. Hát igen, sokan bénáznak a mikivel eleinte.
2012. febr. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom,már régi kérdés,de azért válaszolok.Gyűjtsd össze egy zacskóban a betéteket és otthon ki tudod dobni.
2012. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!