Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetnék a suli királynője?

Hogy lehetnék a suli királynője?

Figyelt kérdés
15\L 9. évfolyam
2012. febr. 23. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen iskola típusba jársz?
2012. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba járok.
2012. febr. 23. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél menő, vicces, inteligens, és ne a bunkó stílussal meg a 'mindenkitlenézekmerténvagyokajani' típus legyél
2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de ezektől a kérdésektől kiráz a hideg. :S Miért akarsz a suli királynője lenni??? cpf...
2012. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
a 4. válasszolóval nagyon egyet értek :p
2012. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek a negyedikkel. Én pl gyűlölöm az ilyen kis ribancokat, akik a p*csájukat rázva mennek végig a folyosón, élvezve, hogy mindenki őket figyeli. Fel sem tűnik nekik, hogy mennyire szánalmasak... Tudod sokra ezzel nem mész, inkább legyenek igazi barátaid, mint hogy csak kihasználjanak. Ők nem csapnak be, nem beszélnek ki, nem használnak ki minden pillanatban. :/

Osztálytársaim között is van egy ilyen tipikus 'menőcsaj'. Ha kilép az osztályból az állítólagos barátai kapásból el kezdik kibeszélni. És a pasija is múltkor azt mondta, hogy nem szereti, csak így népszerűbb lesz, hogy népszerű csaja van. (legalább őszinte volt...)

Ha normálisan népszerű akarsz lenni, akkor öltözz divatosan, légy mindenkivel kedves, és a gyökerekkel se bunkó. :D Ismerkedj minél több emberrel, legyen sok haverod, de az IGAZI barátaidat ne hanyagold el. :)

Ha viszont az a tipikus ribanc akarsz lenni, akkor vegyél fel szupermini szoknyát, légy bunkó vihogós liba, k*rasd meg magadat minden második pasival, Légy egoista, kenj fel egy kiló vakolatot, és persze beszélj ki mindenki, és játszd meg magad. Akkor leszel igazán népszerű... sok sikert

15/L

2012. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz királynő lenni?
2012. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem...félreértetek! Pont úgt szeretnék népszerũ lenni, ahogy az egyik válaszoló leírta, hogy csinosan öltözködöm, kedves vagyok mindenkihez, jól tanulok! Én is utálom az üresfejũ, mũ, vihogós libákat, akik mindenkinek széttárják a lábukat. Pont azt akarom megmutatni, hogy normálisan is lehet népszerũnek lenni, és ha népszerũ lennék, akkor remélhetõleg a többiek is példát vennének. Nálunk is sajnos sok az üresfejũ cicababa pedig elég erõs suli! És azért is szeretnék királynõ lenni mert szerintem nekem való szerep. :))
2012. febr. 23. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor már meg is válaszoltad a kérdést: Légy jó ember, állj ki a barátaidért, sőt az ismeretlenekért is, légy önzetlen (nem feltétlenül anyagilag, sőt a legkevésbé úgy), ha teheted vállalj fel közérdekű feladatokat és állj helyt bennük lehetőségeid szerint és akkor ki fogod érdemelni a köztiszteletet.


Csak ne a tanulás rovására, mert akkor csak eladtad a jövődet a kamaszkorodért, pedig fordítva érdemes.


Le a kalappal ezért a törekvésedért! :)

2012. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hova tunt a válszom?
2012. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!